Mustafa Sandal, eşi Emina'ya şarkı besteledi

Yakın çevresine eşi Emina Sandal'ısevdiğini ve barışmak istediğini söylediği iddia edilen Mustafa Sandal, eski hayat arkadaşı için şarkı besteledi

29 Nisan 2018, Pazar 14:06
A A
Mustafa Sandal, eşi Emina'ya şarkı besteledi
Mustafa Sandal ile Emina Sandal, 14 yıllık evlilik ve iki çocuğun ardından geçen  şubat ayında ayrılık kararı almıştı. Boşanma süreci devam eden ikilinin cephesinden farklı haberler geldi.

Milliyet’in haberine göre Mustafa Sandal'ın yakın çevresine, ''İstemeden boşanıyoruz. Eşimi çok seviyorum. Her şey birden bire gelişti'' dediği iddia edildi.

Emina Sandal için şarkı bestelediği ve barışma mesajı gönderdiği konuşulan sanatçının, evliliğini kurtarmaya çalıştığı öğrenildi.Emina Sandal ise Hello! dergisinin Sırbistan edisyonuna kapak oldu. İki yıl önce ilişkilerinde duygusallığın bittiğini belirten şarkıcı, pişman olmadığını anlattı:

''Hiçbir zaman Mustafa'yla kavga etmedik. Sadece aramızdaki aşkı kaybettik. Geçen yıl ayrılmayı denedim ama erteledim, çünkü ailemin dağılmasını istemiyordum. Arkadaşlığımız devam edecek, çocuklarım İstanbul'da okuyacak. Bu kararı almak zordu ve kendimle gurur duyuyorum.''


Emina Sandal sitem etti!


 
Sıradaki haber yükleniyor...