Mustafa Sandal ile Emina Sandal boşanacak mı? (Emina Sandal ilk kez bu kadar net konuştu)

Mustafa Sandal ile boşanacakları konuşulan Emina Sandal geçen günlerde gittiği memleketi Sırbistan'dan İstanbul'a döndü. Boşanma konusunda ilk kez açıklama yapan Emina Sandal sosyal medya hesabından yaptığı manidar paylaşımla ilgili de soruları yanıtladı

21 Aralık 2017, Perşembe 15:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Önceki akşam bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıyan Emina Sandal gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Emina Sandal'a geçen günlerde sosyal medya hesabından yaptığı manidar paylaşımın ''Mustafa Sandal'a bir gönderme'' olup olmadığı soruldu.

''PARMAĞIMDA YÜZÜĞÜM YOK''

''PARMAĞIMDA YÜZÜĞÜM YOK''

Emina Sandal yanlış anlaşıldığını belirtip şunları söyledi:''Ben şu anda ne yapsam her şey Mustafa'ya yorumlanıyor. Aslında bakarsanız benim çok güzel bir hayran kitlem var onlar için paylaşıyorum. Her erkeğin kadına saygı ve sevgi göstermesi gerekiyor. Evet, boşanma haberleri konuşuluyor, parmağımda yüzüğüm yok ama zaten hiç takmamıştık.''

Ne olacaksa onu Allah bilir. Biz de bilmiyoruz. Boşanma davası gibi bir durum şu an için söz konusu değil'' dedi.

NELER YAŞANMIŞTI?

NELER YAŞANMIŞTI?

Mustafa Sandal ile eşi Emina Sandal'ın boşanacağı iddia edilmişti. İlk olarak Mustafa Sandal, eşinden 'yaptığı müsrifliklerden dolayı boşanmak istediği ve beş aydır eve gitmediği' haberlerine tepki göstermişti. Evliliklerini değerlendirme aşamasında olduklarını söyleyen 47 yaşındaki şarkıcı, Twitter'dan açıklamada bulunmuştu.

Mustafa Sandal ''Çocuklarımın annesi, kıymetlim Emina Sandal ile özel hayatımızın bize özel kalmasını istiyoruz. 'Para yüzünden' kavga ettiğimiz ve 'Emina'nın çocuklarını terk edeceği' iddiaları doğru değil" demişti.

Mustafa Sandal şu sözleri dile getirmişti: "Bu denli uzun süreli her ilişkide olabileceği gibi bizim de zaman zaman çözme ihtiyacı duyduğumuz sorunlarımız olabiliyor. Biz bu süreçte sevgili eşimle, ailemiz ve çocuklarımız için en doğru kararı vereceğiz''

Emina Sandal ise, ''Hakkımda çıkan iddialar külliyen yalan. Ben bir kadınım ve anneyim, herkes gibi saygıyı hak ettiğime inanıyorum. İleriye dönük aldığım bütün kararlarım sadece ve sadece benimdir. Kimseyi ilgilendirmez'' demişti.

Ancak Emina Sandal'ın en son Instagram'daki paylaşımı eşine mesaj olarak yorumlandı. Emina Sandal önceki gün yaptığı paylaşımda şunları yazdı: "Gerçek bir adam kadını asla incitmez. Bir kadını ağlattığında çok dikkatli ol. Çünkü Allah onun gözyaşlarını sayar. Kadın, erkeğin kaburgasından yaratılmıştır. Ayaklarından yaratılmadı. Öyle olsaydı ezilirdi. Üstün olsun diye başından da yaratılmadı. Ama göğsünden yaratıldı. Eşit olsun diye. Kolun biraz altında, korunsun diye... Kalp hizasında sevilsin diye…"

Bu paylaşım sıkıntılı giden ilişkiye ve Mustafa Sandal'a gönderme olarak yorumlanmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor'da ada konseyi karıştı! Dora ve Çağrı...