Eski eşler arasında sular durulmuyor! Mahkemeye başvurdu

Mustafa Sandal ve eski eşi Emina Jahovic arasında sular durulmuyor. Mustafa Sandal, eski eşine ödediği nafakanın iptali için mahkemeye başvurdu.

04 Ağustos 2021, Çarşamba 11:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

10 senelik evliliklerini 2018'de bitiren Mustafa Sandal ile Emina Jahovic’in arasındaki nafaka problemi yeniden yargıya taşındı. 

Geçtiğimiz şubat ayında Emina Jahovic, iki aylık alacağına karşılık Mustafa Sandal’ın evine ve ofisine haciz göndermişti. O güne kadar sorun yaşamayan eski eşler, bu nedenle davalık olmuş, şarkıcının banka hesaplarına dahi tedbir konulmuştu.

O güne kadar boşanma protokolünde yer alan sorumluluklarını yerine getiren Sandal, Jahovic’in bu hamlesine karşılık nafaka iptal davası açtı.

23 Kasım 2021 tarihinde görülecek davada Mustafa Sandal, eski eşine her ay ödediği 15 bin TL’nin iptal edilmesini isteyecek. Çubuklu Vadi’deki evinin 70 bin TL'lik kira gelirini de alan Jahovic’in, bu haktan da mahrum edilmesi talep edilecek.

Mustafa Sandal, Çubuklu Vadi'de milyonluk villasını satmak için Dikran Masis'le anlaşmıştı. Fakat Masis'in son anda vazgeçmesiyle 70 bin TL'ye kiraya verdi. Kira gelirini Emina Jahovic alıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seda Akman'ın keyfinin nedeni anlaşıldı