Mustafa Sandal ve Tuba Ünsal 17 yıl sonra buluştu

Mustafa Sandal, yıllar sonra Harbiye Açıkhava Sahnesi’ndeydi. İzleyiciler arasında 17 yıl önce aşk yaşadığı Tuba Ünsal da vardı. Sahneden eski sevgilisine seslenen şarkıcı, “Giriş, gelişme ve sonuç olarak muhteşem bir ilişkimiz vardı. O dönem yazdığım ‘Tek Geçerim’ giriş, ‘Pazara Kadar’ gelişme, ‘Kopmam Lazım’ ise sonuç oldu” dedi

02 Ağustos 2019, Cuma 07:46 Son Güncelleme:
A A

Mustafa Sandal 2007’den beri ilk kez Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava’da konser verdi. 12 yıl aradan sonra ‘Turkcell Yıldızlı Geceler’ kapsamında sevenleri ile buluşan popçu çok heyecanlıydı.

Hayranlarına “Kendinizi bana bırakın, bu gece bizi buluşturan ortak noktamız; aşk. Şarkılarımın hepsi aşkla yazıldı” diye seslendi.

'YILLARCA BU ANIN HAYALİNİ KURMUŞTUM'

'YILLARCA BU ANIN HAYALİNİ KURMUŞTUM'

‘İki Tas Çorba’ şarkısını söylerken sahneye bir tas çorba servis edildi. Mustafa Sandal, “Yıllarca bu anın hayalini kurmuştum” diyerek teşekkür etti.

İzleyiciler arasında Mustafa Sandal’ın 2001-2002 arasında aşk yaşadığı Tuba Ünsal da vardı. Popçu, eski sevgilisini görünce coştu!

Giriş, gelişme ve sonuç olarak muhteşem bir ilişki yaşadık. Hatta o dönem yazmış olduğum, ‘Tek Geçerim’ şarkısı giriş, ‘Pazara Kadar’ gelişme ‘Kopmam Lazım’ ise ikimiz için de muhteşem bir gol oldu” diyerek herkesi güldürdü.

'AMAN EMİNA DUYMASIN!'

'AMAN EMİNA DUYMASIN!'

Bir seyirci “Aman Emina duymasın” diye laf attı. Mustafa Sandal “Artık o iş bitti, yapacak bir şey yok” karşılığını verdi.

Tuba Ünsal ile Mustafa Sandal 2002’de ayrılmıştı.

Mustafa Sandal ile Zeynep Bastık düet yaptı.

Hakan-Derya Balta da konserdeydi.


Hakan Kırarslan/ POSTA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kobe Bryant'ın ani ölümü ünlüleri yasa boğdu