Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic hakkında şok iddia!

Emina Jahovic, Sırp basınının iddiasına göre eski aşkı evli iş insanı Marko Miskovic'e döndü. Hatta ikili, Belgrad'da gizli gizli görüşmeye de başladı

13 Mayıs 2019, Pazartesi 08:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Popçu Mustafa Sandal'la 10 yıllık evliliğini Haziran 2018'de bitiren Emina Jahovic'in aşk hayatı arapsaçına döndü.

Mustafa Sandal'dan boşandıktan bir ay sonra Sadettin Saran'la aşk yaşayan Sırp şarkıcı, 7 ay sonra ise hüsrana uğramıştı.


Sandal'la boşandığı dönemde Sırp basını tarafından evliliğinin eski aşkı Marko Miskovic yüzünden bittiği öne sürülen Emina Jahovic hakkında geçen gün de yeni bir iddia ortaya atıldı. 


Sırbistan'daki Alo dergisi, yıllar önce evliliğin eşiğinden dönen Jahovic ile Miskovic'in yeniden bir araya geldiğini yazdı. İkilinin, geçen ay Belgrad'daki bir mekanda buluştuğunu yazan dergi, eski aşıkların baş başa romantik bir yemek yediğini öne sürdü.

Dergi, Emina Jahovic'in Marko Miskovic'in müdavimi olduğu restorana gitmesini "Emina, barışmak için istekli" diye yorumladı.

Evli iş insanının Sırp güzelle gizlice buluşmaya başladığını öne süren Sırp basını bir astroloğun şu ilginç tahminini de manşetlere taşıdı: "Önceki ilişkilerinde kıskançlığı yüzünden hüsrana uğrayan Emina, Marko ile çok mutlu olacak. İkilinin bir de oğlu olacak."

Geçen yıl da Emina ile adı aşk dedikodusuna karışan Miskovic, iddiayı "Onu 11 yıldır görmüyorum" diye yalanlamıştı. (Takvim)

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (23 Şubat 2020)