Mustafakemalpaşa saha ekibi, karlı havalarda çalışmaya devam ediyor

Mustafakemalpaşa saha ekibi, karlı havalarda çalışmaya devam ediyor

Mustafakemalpaşa saha ekibi, karlı havalarda çalışmaya devam ediyor

23 Ocak 2021, Cumartesi 20:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gökhan ÖZHAN/MUSTAFAKEMALPAŞA,(Bursa),(DHA)-BURSA'da Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar'ın kendisini temsilen görevlendirdiği mobil saha ekibi her şartta ve koşulda vatandaşa dokunmaya devam ediyor.

“Biz geldik, hizmet evinizde” sloganı ile ev ev kapı kapı gezen mobil saha ekibi, İlçede kendini hissettiren kar ve soğuk havaya rağmen onlarca kilometrelik yolları aştı, gönülleri yaparak kar engelini eritti. Belediye Başkanı Mehmet Kanar'ın selamını götüren mobil saha ekipleri, kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların kapısına giderek talep ve önerilerini aldı.

Hizmette güler yüz ve her saniye vatandaşın yanında olan bir anlayışı benimsediklerini söyleyen Başkan Kanar, "Yaşlı, engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşarak isteklerini sorduk" dedi.

Belediye Başkanı Mehmet Kanar, gönüllerin buluşmasına ne kar nede buzun engel olamadığını vurgulayarak "Vatandaşlarımızdan gelen talepler ve öneriler imkanlar doğrultusunda gerçekleştirilmeye devam ediyor, devam edecek.  Bütün kadrolarımızla Mustafakemalpaşa’da hizmet ağını ilmek ilmek örüyoruz" ifadelerini kullandı.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mustafakemalpaşa'da sokak hayvanları unutulmadı