Mutasyonlu corona virüse yakalanan Selin Yeninci’den haber var

Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci, mutasyonlu corona virüse yakalanmış, yoğun bakıma alınmıştı. 11 gündür hastanede tedavi gören Yeninci, dün taburcu oldu.

09 Mart 2021, Salı 09:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye karakterine hayat veren Selin Yeninci'ye geçtiğimiz haftalarda koronavirüs teşhisi konulmuş ve tedavisine yoğun bakımda devam edilmişti. Sabah'ta yer alan habere göre; 11 gündür hastanede yatan başarılı oyuncu, dün taburcu oldu.

Yeninci'nin tedavisi hakkında bilgi veren Prof. Dr. Bülent Soyupak şunları söyledi:

Hastamız Selin Yeninci, 21 Şubat 2021 tarihinde başlayan boğaz ağrısı, kas ve eklem ağrısı, halsizlik şikayeti üzerine yapılan PCR testi ile Covid-19 tanısı almış. Şikayetlerinin artması üzerine hastanemize başvuran Selin Yeninci'nin 26 Şubat 2021 tarihinde hastanemizin yoğun bakım servisine yatışı yapılmıştır.

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Aydın Halefoğlu tarafından takip edilen hastamız, 11 gün hastanemizde tedavi görmüştür. 6 Şubat'ta yapılan PCR testinin negatif gelmesi ve şikayetlerinin düzelmesi nedeniyle, 8 Mart'ta taburcu ettik. Kendisine geçmiş olsun diyor ve bu vesileyle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü kutlayarak sağlıklı günler diliyoruz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (9 Mart 2021)