Nagihan Karadere: Çevrem bana canlı ceset demeye başlamıştı

Survivor yarışmasıyla adını duyuran milli sporcu Nagihan Karadere, şimdilerde değişimiyle dikkatleri üzerine çekiyor. 400 metre engelli koşuda kırdığı Türkiye rekoru ile zirveyi 10 yıldır kimseye kaptırmayan Nagihan Karadere, önceki gün zaferinin kutlamasını yaptı.

03 Ağustos 2021, Salı 09:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Milli atlet Nagihan Karadere, 2011 yılında 400 metre engelli koşuda kırdığı rekorun 10'uncu yılında teknede özel kutlama yaptı.

Nagihan Karadere'yi, Ahmet Selçuk İlkan, Ece Gürsel, Nuri Alço ve Ebru Öztürk gibi dostları yalnız bırakmadı.

Kızı Ece ile pastasını kestikten sonra soruları yanıtlayan Karadere, "400 metre engelli koşuda kırdığım rekor, 10 yıldır kırılamadı. Benim için anlamı çok büyük, çünkü altı ay felçli kaldıktan sonra kendime inandım ve iyileşip bu rekorları kırdım."

"Çevrem bana canlı ceset demeye başlamıştı, kimsenin bana inancı kalmamıştı. Ancak ben azmettim ve iyileşmeye başladım. Altı ay süren tedavi sonrası da, koşup rekorlar kırmaya başladım. Benim herkese vermek istediğim tek mesaj, kimse kendine olan inancını kaybetmesin" dedi.

Survivor yarışmasıyla şöhreti yakalayan Nagihan Karadere, değişimiyle herkesi şoke etti. 35 yaşındaki atlet, yaptırdığı estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüştü.

2018 yılında Survivor ünlüler - gönüllüler sezonunda yarışan ve kısa mesafe koşucusu olan Nagihan Karadere, yarışmadan sonra büyük bir değişim geçirdi.

Eşiyle yaşadığı sorunlar ve boşanma olayları ile gündeme gelen Nagihan Karadere estetikle tanınmaz hale geldi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şeyma Subaşı, kitapla poz verdi