Namık Uğurlu kimdir, Namık Uğurlu neden öldü?

Balıkesir'de yaşayan tiyatro sanatçısı Namık Uğurlu evinde ölü bulundu. Peki Namık Uğurlu neden öldü? Ölüm sebebi ne oldu? Sevilen tiyatro sanatçısı Namık Uğurlu kimdir, hakkında detaylar haberimizde...
 

14 Mart 2018, Çarşamba 10:40 Son Güncelleme:
A A
Namık Uğurlu kimdir, Namık Uğurlu neden öldü?
Sanat dünyası bir usta ismi daha kaybetti. Peki, Namık Uğurlu neden öldü? İstanbul Devlet Opera ve Balesi baletlerinden Erdal Uğurlu'nun da ağabeyi olduğu öğrenilen Namık Uğurlu, İlçe Merkez Polis Karakolu'nun da bulunduğu sokaktaki Tüfekçioğlu Apartmanı'nda tek başına ikamet ettiği küçücük stüdyo dairesinde ölü olarak bulundu.

NAMIK UĞURLU KİMDİR?

Yıllar önce kısa bir evlilik geçirip, boşandığı öğrenilen Namık Uğurlu'nun aslen Ankara'lı olduğu, başkentte uzun yıllar özel tiyatrolarda sahne aldığı belirtildi.

Namık Uğurlu'nun kendisi gibi tiyatro sanatçısı olan ağabeyi Erdal Uğurlu...

NAMIK UĞURLU NEDEN ÖLDÜ?

15 yıl önce gelip yerleştiği Ayvalık'ta da tiyatro eğitmenliği ve oyun yazarlığı yapan Namık Uğurlu'nun son zamanlarda aşırı şekilde alkolizmin pençesine düştüğünü anlatan komşuları, Namık Uğurlu'nun son günlerde yürüme güçlüğü de çektiğini belirttiler.  Alınan bilgiye göre, Ayvalık'ta tiyatrolarda sahneye çıkan Namık  Uğurlu'dan bir süredir haber alamayan yakınları, durumu polis ve sağlık  ekiplerine bildirdi. Polis ve sağlık ekipleri, Uğurlu'nun Barbaros Caddesi 1. Sokak'taki  evine giderek çilingir yardımıyla kapı açtı. Eve giren ekipler, yerde hareketsiz  yatan Namık Uğurlu'nun öldüğünü belirledi. Uğurlu'nun cesedi, yapılan incelemenin ardından Bursa Adli Tıp Kurumu Morguna gönderildi.


 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ayşegül Çınar: Sevgilim beni tehdit etti