Naomi Campbell 50 yaşında ilk kez anne oldu

Bir döneme damgasını vuran 50 yaşındaki model Naomi Campbell ilk bebeğinin fotoğrafını paylaşarak anne olduğunu duyurdu.

19 Mayıs 2021, Çarşamba 10:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bundan dört yıl önce "Bilim sağ olsun, ne zaman istersem o zaman anne olabileceğim" diyen model, 50 yaşında ilk kez anne oldu. Yeni doğan bebeğinin fotoğrafını da Instagram sayfasında paylaştı.


Bir döneme damgasını vuran 50 yaşındaki model Naomi Çampbell, bir kız bebek sahibi oldu. Campbell, yeni dünyaya gelen kızının ayaklarının fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı. Campbell paylaşımında bir bebek sahibi olmanın kendisi için bir lütuf olduğunu belirtti. 

Campbell "Minik bebeğin kendisini, anne olarak seçtiğini" belirterek "Hayatımda bu nazik ruha sahip olduğum için gurur duyuyorum" diye yazdı.

Ömür boyu sürecek böylesine bir bağı tarif edecek kelime bulamadığını belirten Naomi Campbell, kızından "meleğim" diye söz etti ve paylaşımını "Daha büyük bir aşk yok" diyerek bitirdi.

Naomi Campbell, paylaşımında bebeğin hangi yöntemle dünyaya geldiğini belirtmedi. İlerleyen yaşını göz önüne alan birçok kişi, bebeğin taşıyıcı anne yöntemiyle dünyaya gelmiş olabileceğini ileri sürdü.

Şu anda hayatında kimse olmadığı bilinen Naomi Campbell, bundan dört yıl önce bilime teşekkür ederek bütün bu gelişmelerin kendisine istediği zaman anne olma şansı verdiğini söylemişti.

Campbel'ın 2017'deki bu açıklaması göz önüne alındığında ünlü modelin kızına, taşıyıcı anne yöntemiyle sahip olduğu düşüncesi ağırlık kazanıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Duygu Özaslan'ın kombinine yorum yağdı: Kendall çakması