Napoleon Bonaparte filminde Joaquin Phoenix'in partneri belli oldu

İki Oscar'lı oyuncu Joaquin Phoenix'in Joker'deki başarısının ardından Napoleon Bonaparte'ın canlandıracağı Kitbag filmi için Killing Eve'in yıldızı Jodie Comer ile görüşmelere başlandı.

05 Mart 2021, Cuma 09:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Joker'de canlandırdığı Arthur Fleck karakteriyle en eyi erkek oyuncu Oscar'ını kazandıktan sonra Hollywood'un gözdesi olan Joaquin Phoenix, 19. yüzyılda yaşayan Fransız imparatoru hakkındaki biyografik film Kitbag'de Napoleon Bonaparte'ı canlandıracak.

JODIE COMER İLE GÖRÜŞMELERE BAŞLANDI

JODIE COMER İLE GÖRÜŞMELERE BAŞLANDI

NTV'de yer alan habere göre, usta yönetmen Ridley Scott, Gladyatör (Gladiator) sonrası tekrar çalışmaya hazırlandığı Joaquin Phoenix'li proje için pandemi şartlarına rağmen çalışmalara hız verdi. Apple orijinal yapımı olacak Kitbag için Killing Eve'in yıldızı Jodie Comer ile görüşmelere başlandığı iddia edildi. Scott ile The Last Duel filminde çalışan 27 yaşındaki oyuncunun usta yönetmenin bir numaralı tercihi olduğu konuşuluyor.


Anlaşma sağlanırsa Jodie Comer, filmde Napolyon’un karısı Josephine karakterine hayat verecek. Kitbag, Napolyon’un kökenine ve karısı Josephine'le olan değişken ilişkisine odaklanacak.

Napolyon, Fransız Devrim Savaşları sırasında askeri kampanyalara liderlik etti ve 1804'ten 1814'e kadar Fransa'nın imparatoruydu. Aynı zamanda, Waterloo'da yenilmeden önce ülkeye bir dizi savaşta komutanlık yaptı. Önce Elba Adası'na, daha sonra 51 yaşındayken, 1821'de öldüğü Saint Helena'ya sürüldü. Haberi ilk kez bildiren Deadline'a göre, filmin başlığı "Her askerin çantasında gizli bir general asası vardır" sözünden geliyor. Kitbag, Napolyon’un kökenine ve karısı Josephine'le olan değişken ilişkisine odaklanacak.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER The Simpsons 32. yılına gidiyor: 33 ve 34’üncü sezonların onayını aldı