Nastassia Jacober boşandı, tatile çıktı

Nastassia Jacober Göz Doktoru Efekan Coşkunseven ile olan evliliğini sonlandırdı. Boşanma sonrası çocuklarıyla birlikte Bodrum’a tatile gitti. Halil Kalmuk/POSTA

27 Haziran 2020, Cumartesi 08:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dominik asıllı İsviçreli Nastassia Jacober, 2011’de Göz Doktoru Efekan Coşkunseven ile evlenip İstanbul’a gelin gelmişti. Eva ve Emir adlarında iki çocuğu bulunan çiftin arasına 2018’de kara kedi girmiş, evden kovulduğunu söyleyen Nastassia Jacober boşanma davası açmıştı. 

Dava nihayet sonuçlandı. Mahkemeden 15 gün önce boşanma kararı çıktı. Nastassia Jacober de oğlu ve kızını alıp Bodrum’a tatile gitti. Nastassia Jakober ile konuştum. 

Mahkeme çocuklarımızın velayetini ikimize de verdi. Babaları istediği zaman görebilecek. Eğitim masraflarını da karşılayacak. Eva ve Emir için dostane bir şekilde anlaşmaya vardık. Bizim aşkımız bitmişti. Son iki yıl hiç ama hiç mutlu değildik. Boşanma sürecinde eski eşim ile konuşmadık bile. Ama artık oğlumuz ve kızımız için görüşmeye başladık. Artık ona mutluluklar diliyorum. Ben Türkiye’yi çok seviyorum ve İstanbul’dan ayrılmayı düşünmüyorum.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Başak Dizer’in parmağı kırıldı