Natalia Garibotto, fotoğraf paylaşarak 300 bin dolar kazanıyor

26 yaşındaki Brezilyalı model Natalia Garibotto, Instagram'dan fotoğraf paylaşarak yılda 300 bin dolardan fazla para kazanıyor.

09 Aralık 2019, Pazartesi 15:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Brezilyalı model Natalia Garibotto, sadece fotoğraf paylaşarak geçimini sağlıyor. Takipçilerinden yüzlerce evlenme teklifi alıyor. Hesabına gelen özel mesajlarla şoke olduğunu söyleyen Garibotto, "Sadece birlikte bir yemek yemek ya da sadece Dubai'ye birlikte uçmak için 50 bin 100 bin dolar teklif eden erkekler bile var" dedi.

Garibotto, hayranlarının sürekli yanına yaklaşıp kendisinden banyoda kullandığı sudan satmasını istediğini söyledi. Hem kadın hem de erkek takipçilerinin kendisini örnek aldığını söyleyen Garibotto, takipçilerinin her hafta spora gidip daha güzel bir vücuda sahip olmak için çabaladıklarını görmenin kendisini mutlu ettiğini açıkladı.

Fotoğraf başına 5 bin dolar kadar para kazanan Brezilyalı model, “Mutlu olmak isteyen insanın kendisini ile barışık olması ve vücuduna gereken özeni göstermesi gerekiyor” dedi. Garibotto, bulduğu her fırsatta spor yapıyor. Vücudunun mükemmel bir tonda olması için de güneşlenmeyi ihmal etmiyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Beyaz Saray'da Ivanka Trump ve Melania Trump savaşı