Natalia Vodianova: Duayı bitirdiğimde son nefesini verdi

Moda dünyasında 'supernova' lakabıyla bilinen Rus model Natalia Vodianova, büyükannesi Gromova Larisa Gavrilovn'u kaybetti. Vodianova, büyükannesinin son nefesini verdiği sırada yaşananları anlattı.

16 Kasım 2021, Salı 10:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Rus model Natalia Vodianova'nın büyükannesi Gromova Larisa Gavrilovn, 92'nci yaşına girdikten bir gün sonra hayatını kaybetti.

Acı haberi Instagram hesabından duyuran beş çocuk annesi Natalia Vodianova, o süreçte yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

8 Kasım'da Katar'dan Paris'e geri döndüm. Birkaç hafta da seyahat planım yoktu. Büyükannem Larisa, 92'inci doğum günü için Paris'e gelmeyi planlıyordu. Ama Covid 19 nedeniyle bu planı gerçekleştirmesine izin vermedik.

Daha sonra sevgili dayım Slava ve annem beni arayarak büyükannemin 92'nci doğum gününü görebileceğinden şüpheleri olduğunu söylediler.

Bu üzücü haberin ardından Vodianova, çocuklarını da alıp hemen ailesinin yaşadığı Rusya'nın Nizniy Novgorod kentine doğru yola çıktı. Daha sonra da 10 Kasım'da büyükannesi Larisa'nın yeni yaşını kutladılar.

Vodianova'nın sosyal medya hesabında paylaştığı videoda, büyükanne Larisa'nın yataktan kalkamayacak kadar hasta olduğu ama yine de ailesiyle birlikte yeni yaşını kutladığı, hatta pastasındaki mumları yatağında üflediği görüldü.

92 yıllık ömrüne acı-tatlı bir sürü hatıra sığdırmış olan büyükanne Larisa, yeni yaşına girdikten bir gün sonra yaşamını yitirdi.

Ünlü model, Nizniy Novgorod'a ulaştıklarında büyükannesini zayıf bulduklarını; yüzünün renginin solgunlaşmış, elleri, dudakları ve burnunun da buz gibi olduğunu ifade ederek ayrıca sesinin boğuklaştığını sözlerine ekledi. 

Natalia Vodianova, buna rağmen hem torununu hem de onun çocuklarını gördüğü için mutlu olduğunu, sorular sorup şakalar yaptığını, hatta birkaç gündür yemeyi reddettiği çok sevdiği tatlıyı istediğini de belirtti. Vodianova, o gece büyükannesinin uzun süredir ilk kez güzel bir şekilde uyuduğunu da sözlerine ekledi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zayn Malik Gigi Hadid'e yalvarıyor!