Natalie Wood'un ölümünün ardındaki merak edilen gizem ortaya çıktı

Rus asıllı ABD'li film yıldızı Natalie Wood 1981 yılında gizemli bir şekilde hayatını kaybetmişti. Natalie Wood’un kız kardeşi kaleme aldığı yeni kitabından çarpıcı ifadelerde bulundu.

05 Kasım 2021, Cuma 12:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

1981 yılında, üzerindeki sır perdesi hala net olarak aydınlatılamayan bir şekilde hayata veda eden efsane oyuncu Natalie Wood'un kız kardeşi Lana, kaleme aldığı Little Sister (Küçük Kız Kardeş) adlı anı kitabında onlarca yıldır saklanan o ismi açıkladı. 

Lana Wood'un iddiasına göre kardeşi Natalie'yi taciz eden o ünlü isim, Michael Douglas'ın babası Kirk Douglas'tı. Lana Wood kitabında olayı ayrıntılı bir şekilde anlattı.

Gelecek hafta piyasaya çıkacak olan Little Sister adlı kitapta Lana Wood, o gece olanları satırlara döktü. Lana Wood'un anlattığına göre olay 1955 yılının yaz mevsiminde, Natalie Wood'un The Searchers (Çöl Aslanı) filminde rol aldığı dönemde gerçekleşti.

Wood, o gecenin başlangıcını şöyle anlattı kitabında: " Annem ve ben Natalie'yi Chateau Marmont Oteli'nin girişinde bıraktığımızda onun ne kadar güzel göründüğünü hatırlıyorum."

Los Angeles'ta Wood'un ölümünü soruşturan dedektifler bir dönem şu şekilde bir açıklama yapmıştı, Wagner'in geçmişte sürekli o dönem yaşadıkları ile ilgili olarak farklı şeyler söylediğini ve söylediklerinin tutarlı olmadığını belirtiyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Selena'nın Nazlı'sına bakın! Güzelliği ile büyülüyor