Naz Mila kimdir? Kaç yaşında ve nereli? videosu olay oldu

Evlendirme programlarıyla ünlenen "gelin adayı" Naz Mila son videosuyla kriz yarattı. Çikolataya bandırdığı muzu yerken çekilmiş görüntülerini hayranlarıyla paylaşan Naz'a tepki yağdı. Bu olayla birlikte "Naz Mila kimdir?" sorusu da gündeme geldi

04 Temmuz 2018, Çarşamba 15:23 Son Güncelleme:
A A

Evlendirme programlarında boy gösteren fakat evlenmeyi başaramayan Naz Mila, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor. 

Naz Mila bu kez yaptığı paylaşımla büyük tepki aldı. Çikolataya bandırdığı muzu yerken çekilmiş görüntülerini hayranlarıyla paylaşan gelin adayı büyük tepki çekti. Bu gelişmenin arından Naz Mila hakkındaki bilgiler merak edildi.


NAZ MİLA KİMDİR?

NAZ MİLA KİMDİR?

Zuhal Topal’ın sunduğu Evleneceksen gel isimli izdivaç programında gelin adayı olarak tanınan Naz Mila aslen Azerbaycan’lıdır.

Yarışma ve sonrasında sosyal medya hesaplarından sıkça cesur paylaşımları ile adından söz ettiren Naz Mila bir dönem Ali Ağaoğlu’nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu ile birlikte görüntülenmiştir. 

Daha önce bir kez evlenen Naz Mila’nın eski evliliğinden Milana isminde bir kızı vardır. 1991 yılında dünyaya gelen Naz Mila’nın burcu Koçtur.


Sıradaki haber yükleniyor...