Naz Mila'nın dövmesi olay oldu

Yaptığı her paylaşımıyla adından söz ettiren bir dönemlerin gelin adayı Naz Mila, göğüs altından dizine kadar yaptırdığı dövmesiyle sosyal medyayı salladı

07 Ekim 2018, Pazar 18:21
A A

Her paylaşımı olay olan 27 yaşındaki Naz Mila, yaptırdığı yeni dövmesiyle sosyal medyayı salladı.


Takipçileriyle her anını paylaşan Mila, göğüs altından diz kapağına kadar bir dövme yaptırdığı anları da paylaşmayı ihmal etmedi.

Her ne kadar Naz Mila’nın aklından geçen ve vücudunun neredeyse yarısını kaplayan bu dövmede görmek istediği sözler yukarıdaki gibi olsa da yaptırdığı dövmecinin İngilizce diline uzak olduğu, Mila’nın vücuduna işlediği yanlış satırlarla gün yüzüne çıktı.


Mila'nın dövmesinde ‘Only God can judge me’, ‘Beni sadece Tanrı yargılar’ şeklinde başlaması gerekirken, dövmenin sonundaki ‘Wrong’ yani hatalar kelimesi iki kez tekrarlandı. Hal böyle oluncu ortaya ‘Ben yargılarım, yalnız Tanrıyı hatalarım ve hatalarla…’ şeklinde anlamsız bir kelime ortaya çıkmış.


Bir evlenme programıyla ünlenen Naz Mila, 1991 yılında Azerbeycan'da dünyaya geldi.

Evlendirme programındaki açıklamaları ve yaşadığı ilişkilerle dikkatleri çekti.

Programın sona ermesinin ardından ise yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

Genç yaşta evlilik yapan Mila'nın 8 yaşında bir kızı var.


Naz Mila daha önce de kalçasına yaptırdığı dövme ile gündem olmuştu.

Naz Mila'nın geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı şikayet sebebiyle kapatılmıştı. Mila'nın cesur fotoğrafları bazı takipçilerini rahatsız etmişti. Ancak Mila hesabını yeniden açtırmayı başardı ve paylaşımlarını sürdürüyor!

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Tutuklanan Emily Ratajkowski serbest bırakıldı