Nazlı Çelik Bilgili'den o haber sonrası 'Atatürk' çıkışı

Ünlü haber sunucusu Nazlı Çelik Bilgili, canlı yayında Atatürk'le ilgili bir haber sonrası tepkisini ortaya koydu: O bu devletin kurucusu ve bugün bu eleştiri yapılabiliyorsa bu da yine onun sayesinde

04 Mart 2015, Çarşamba 18:47
A A
Nazlı Çelik Bilgili'den o haber sonrası 'Atatürk' çıkışı

POSTA.COM.TR

Hilafet'in kaldırılmasının 92. yıldönümü dolayısıyla Köklü Değişim Dergisi tarafından düzenlenen ve Türkiye ile çeşitli ülkelerden gelen Hizb-ut Tahrir yöneticilerinin konuşmacı olarak katıldığı Hilafet Konferansı, bu akşam Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde yapıldı.

İSTANBUL'DA HİLAFET KONGRESİ

Köklü Değişim Dergisi tarafından düzenlenen, Türkiye ve çeşitli ülkelerden gelen Hizb-ut Tahrir yöneticilerinin konuşmacı olarak katıldığı "Hilafet Konferansı"nda, salonda Atatürk posteri tartışması yaşandı.

'ATATÜRK TARTIŞMASINA' TEPKİ GÖSTERDİ

Star Ana Haber sunucusu Nazlı Çelik Bilgili, haber sonrası kameralar kendisine çevrilince Atatürk'le ilgili söylenen sözlere tepki gösterdi. Nazlı Çelik Bilgili, 'Atatürk konusunda burada herkesin malumu cümleleri tekrar kurmama gerek yok herhalde. Şunu söylemeden de geçemeyeceğim. O bu devletin kurucusu ve bugün bu eleştiri yapılabiliyorsa  bu da yine onun sayesinde' diye konuştu.

 

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer27909","27909","201503","27909-268224.jpg","1", "0","Nazlı Çelik Bilgili'nin Atatürk haberi sonrası tepkisi");

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Keskin nişancılar ilk kez görüntülendi