Nazlı Eker'den Emre Altuğ yanıtı

Adı bir süredir Emre Altuğ'yla aşk dedikodularına karışan Nazlı Eker, önceki akşam Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Eker, aşk sorularına bakın ne yanıt verdi...

31 Mart 2021, Çarşamba 09:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şarkıcı Emre Altuğ ile aşk yaşadığı iddia edilen Nazlı Eker, önceki akşam Nişantaşı'nda bir mekandan çıkarken görüntülendi. Model, basın mensuplarını karşısında görünce kısa süreli şok yaşadı.

'KONUŞMAK İSTİYORUM'

'KONUŞMAK İSTİYORUM'

Habercilerin Altuğ ile ilgili sorduğu soruları cevapsız bırakan Eker, gülmekle yetindi. Bir muhabirin, "Nazlı Hanım, bu aşk hakkında konuşmamanız, kabullendiğiniz anlamına mı geliyor?" sorusuna, "Arkadaşlar teşekkür ederim. Bu konu hakkında gerçekten konuşmak istemiyorum" cevabını verdi.


Emre Altuğ, önceki gün Etiler'de banka sırasında görüntülenmişti. Altuğ, model Nazlı Eker ile haklarında çıkan aşk iddiaları hakkında sitem dolu sözler sarf etmişti.

50 yaşındaki şarkıcı, "Benden bir şey duymadınız şu ana kadar. Her arkadaşımla adım yazılırsa, bununla başa çıkamayız. İddialar beni ilgilendirmez. Açıkçası buna cevap bile vermem" dedi.

'ADAM GİBİ' GÖNDERMESİ!

'ADAM GİBİ' GÖNDERMESİ!

Bir dönem Altuğ işe aşk dedikodularına Burcu Çağrı, geçtiğimiz aylarda sosyal medya sayfasından manidar bir paylaşım yapmıştı. Altuğ’u etiketlediği gönderiye, Serdar Ortaç’ın 2002 yılında çıkardığı 'Çakra' albümünden 'Adam Gibi' şarkısının sözlerini eklemişti.


"Kırılgan mı sizce? Haksızlık karşısında asla! Tam tersi acımasızdır, çünkü dürüsttür. Arkadan vurmakla, yalan dolanla adam olunmaz. Haksızlığa da boyun eğmez. Sesini çıkartır, susmaz, susmamalı da, susmak ezikliktir. Hakkını aramalısın. Kendini kandırma, karşındakini kandırma, gerçek duygun nerede? Kaçma ondan, hatırla. Sonunda üzülen sen olacaksın. Ben nasıl üzüldüğünü biliyorum..."

"Hatırla, hatırlamalısın. Çünkü duygun var biliyorum. Bu öyle kolay olmaz, olmayacak. Hatırla, yalansız hatırla, adam gibi hatırla. Sen de çok iyi biliyorsun. Kendi duygundan kaçma, adam gibi hadi gerçek duyguna sahip çık. Ben biliyorum, göster onu. Göstermeye cesaretin var mı? Çık delikanlı gibi, benim gibi, yani sokaktaki köpek kadar gururlu ol, bağır yüzüme. Hadi söyle gerçekleri."

'O KİŞİYLE İLGİM YOK'

'O KİŞİYLE İLGİM YOK'

Ortaköy’deki bir motosiklet dükkanında görüntülenen Emre Altuğ, Burcu Çağrı ile aşk yaşadığına dair haberler hatırlatılınca dikkat çeken bir açıklama yapmıştı:

“Benim o kişiyle bir ilgim yok. Çıkan haberler doğru değil."

Bu açıklama sonrası Burcu Çağrı'nın, Emre Altuğ ile arkadaş ortamında çekilen fotoğraflarını ve isimlerini taşıyan uçak biletlerini sosyal medya hesabından paylaşması dikkat çekmişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Reynmen ve yoga eğitmeni Betül Lily zirvede yakınlaştı