Nazlı Hamarat kimdir? Nazlı Hamarat hamile...

Nazlı Hamarat kimdir? Nazlı Hamarat hamile...

"İşte Benim Stilim" yarışmasıyla ünlenen ve ardından eşinin öldürülmesinin ardından yaptığı skandal hareketlerle gündeme oturan Nazlı Hamarat, Instagram hesabından hamile olduğunu duyurdu. Eşinin ölümünden sonra evlenmeyen fakat birkaç ay sonra Aydın Gaffar ile aşk yaşamaya başlayan Nazlı Hamarat'ın paylaşımının altına gelen yorumlar ise "Babası kim?" şeklinde oldu.
 

11 Nisan 2018, Çarşamba 17:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Nazlı Hamarat, geçen yıla damga vuran isimlerden biriydi. Tüm Türkiye onu "İşte Benim Stilim" yarışmasıyla tanıdı. Hamarat'ı gündeme taşıyan olay ise iş adamı eşinin bir cinayete kurban gitmesiydi. O dÖnem birçok iddia ortaya atıldı. Emir Cevdet Şaşmaz'ın pırlanta kaçakçılığı ve eskort kadın olayları nedeniyle öldürüldüğü söylendi. Tüm bunlar o dönem büyük yankı bulurken Nazlı Hamarat, cinayetin üzerinden birkaç ay geçtikten sonra Aydın Gaffar ile aşk yaşamaya başladı. Bu hareket büyük tepki çekti. Şimdi Nazlı Hamarat'ı gündeme taşıyan konu ise hamileliği

NAZLI HAMARAT HAMİLELİĞİNİN 31. HAFTASINDA...

Nazlı Hamarat Instagram hesabından yaptığı açıklama ile hamileliğinin 31. haftasından olduğunu söyleyerek "Gebeligim boyunca en buyuk korkum catlak ve selulitti.  Kaldı 9 haftam... Spor yaparak dengeli beslenerek bu zamana kadar sadece 5 kilo aldim." dedi.NAZLI HAMARAT KİMDİR?

1989 Bandırma doğumlu olan Nazlı Hamarat , Ege Üniversitesi Radyo sinema Tv bölümü mezunu. İstanbul'da yaşayıp okula hergün uçakla gidip gelen Nazlı Hamarat lüks kıyafetlere olan düşkünlüğü ile biliniyor. İstanbul'daki sosyetik mekan davetlerinden birinde giydiği 60 bin liralık kıyafetle bir dönem eleştirilerin hedefi olmuştu. 
 
Nazlı Hamarat spikerlik denemelerinde başarıya ulaşamayınca şansını şarkıcılıkta da denemiş bir isim. Pitbull ile düet yapacağım iddiası ile bir dönem ortaya çıkmıştı. Ancak elbetteki bunu yapamamıştı.

Son dönemde Moda ve tasarım konularına merak saran Nazlı Hamarat , Bu Tarz Benim yarışmasına kürk konseptli kendi tasarımı olan bu kıyafetle katılmıştı.
 
Nazlı Hamarat’ın Necati Şaşmaz’ın kardeşi olan Emir Şaşmaz’ın eski eşi olduğu iddilarına ilişkin Pana Film’den açıklama geldi
 
“Son günlerde basında ve internet sitelerinde yer alan “Necati Şaşmaz’ın eski yengesi” merkezli haberler doğrultusunda, aynı konu daha önce de benzer şekilde gündeme getirildiğinde yapmış olduğumuz açıklamayı zorunlu olarak tekrarlama gereği duyuyoruz. Metinlerde bahsi geçen kişilerle Necati Şaşmaz’ın hiçbir akrabalık bağı ve tanışıklığı bulunmamaktadır. Bu asılsız haberlerin bir gerçeğe dayandırılmadan konu edilmemesi hususunda bir bilincin oluşması temennimizdir. Kamuoyuna duyurulur” denildi.


 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aleyna Tilki: Beni dünya starlarından ayıran şey Konya’da doğmam