Nazlı Hamarat ve eski sevgilisi Gaffar Aydın ile mahkemelik oldu

'İşte Benim Stilim' isimli yarışma ile tanınan Nazlı Hamarat, eski sevgilisi ve aynı zamanda çocuğunun babası olan Gaffar Aydın ile mahkemelik oldu. Açılan davada tanık olarak dinlenen oyuncu Nurseli İdiz, Gaffar Aydın’ın Hamarat hakkında karalama kampanyası başlattığını söyledi. Gaffar Aydın’ın avukatı ise, “Nazlı hanımın eski eşi vahşi şekilde öldürülmüştür. Müvekkilim kendi canının derdinde” dedi.

22 Nisan 2021, Perşembe 13:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla tanınan Nazlı Hamarat, eski sevgilisi Gaffar Aydın ile mahkemelik oldu. Karşılıklı olarak birbirlerinden şikayetçi olan eski sevgililere, “tehdit”, “şantaj” ve “hakaret” suçlamasıyla dava açıldı.

Milliyet'ten Damla Güler'in haberine göre; İstanbul 11. Asliye Ceza Mahkemesi’nde açılan davanın bugün yapılan duruşmasına, Nazlı Hamarat avukatıyla birlikte katıldı. Gaffar Aydın'ın katılmadığı duruşmada Hamarat’ın ev arkadaşı Nurseli İdiz tanık olarak dinlendi.

Hamarat ve Aydın’ın kendi evinde yaptığı doğum günü partisinde tanıştıklarını söyleyen İdiz, “Nazlı daha sonra hamile kaldı. Gaffar bu sürede Nazlı’yı aşağılamaya başladı. Bebek benden değil diyerek karalama kampanyası başlattı” dedi.

Gaffar Aydın’ın Nazlı Hamarat’ın gizlice fotoğraflarını çektiğini, hem gördüğünü hem de duyduğunu anlatan İdiz, “Gaffar bey zaman zaman ortaya çıkar zaman zaman kaybolur. Çocuğun babası olduğunu bazen kabul ediyor, bazen ise kabul etmiyor” dedi.

Hakimin, “Nazlı ona hiç sonun eski eşim gibi olur diye tehdit etti mi?” diye sorması üzerine Nurseli İdiz, “Nazlı bir mafyaya mensup değil, tek başına çocuğunu büyütmeye çalışan bir kadın son bir yıldır da beraber yaşıyoruz” dedi.


Tanık beyanının ardından söz alan Gaffur Aydın’ın avukatı beyanları kabul etmediklerini söyleyerek, “Müvekkilime 2 aylık koruma kararı çıkarttık. Karşı tarafın eski eşi vahşi bir şekilde öldürülmüştür. Müvekkilim korku içindedir. Kendi canının derdindedir” dedi.

Söz alan Nazlı Hamarat ise, “Ben uyurken telefonumu alıp bana ait yazışmaları ele geçirmiştir. Çocuğun babasının o olduğu DNA testleri ile sabitken, benden izinsiz çocuğumun tükürük ve saç örneklerini alıp DNA testi yaptırdı” dedi. Alınan beyanların ardından mahkeme tanıkların dinlenmesi için duruşmayı erteledi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pınar Deniz, "Kendimi çok çaresiz hissettim"