NBA maçında poposunu açan Lizzo açıklama yaptı: Eleştirileriniz sizi ilgilendirir

Rapçi ve söz yazarı Lizzo, NBA maçında kendi şarkısı çalmaya başlayınca dans etmiş ve poposunu açmıştı. Eleştiri yağmuruna tutulan rapçi, açıklama yaptı.

12 Aralık 2019, Perşembe 16:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Rapçi Lizzo, geçen gün gittiği NBA maçında, şarkısı Juice çalınca bir anda oturduğu yerden kalkıp dans etmeye başlamış, sırtını kameralara dönerek poposunu açmıştı. Herkesi şaşkına uğratan Lizzo, eleştirilere maruz kalmıştı.

31 yaşındaki Amerikalı şarkıcı, kıyafeti hakkında yapılan yorumlara bir açıklama getirdi ve eleştirileri ‘İkiyüzlü ve şişman fobisi” olarak tanımladı. Instagram hesabından açıklama yapan Lizzo, şunları söyledi:

"Olduğum kişi olarak yapmayı seçtiğim şeyler, aynı şeyi yapmak için size ilham verebilir. Benim gibi olmak zorunda değilsiniz. Kendiniz gibi olmanız gerekiyor. Ve asla hiç kimsenin sizi engellemesine ve kendinizden utanmanıza neden olmasına izin vermeyin."


"Bu, benim her zaman olduğum kişi. Şimdi herkes görüyor. Eleştirileriniz sizi ilgilendirir, beni etkilemez. Olumsuz eleştirilerin hayatımda yeri yok; hayatımı ve duygularımı kontrol edemez. Hayatımın en mutlu dönemindeyim, etrafım sevgiyle çevrili. Şaşırttığımı biliyorum, çünkü daha önce hiç böylesini görmediniz. Benim gibi vücudu olan birini bu tarz kıyafetlerle ve böyle hareketlerle görmeye alışık değilsiniz. Hiçbir zaman kendimi sansürlemek istemiyorum. Kendimi sessizleştirmeyeceğim. Bazılarına seksi gelmediğim için kendi değerimi azaltmayacağım” ifadesini kullandı."

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Muhteşem Yüzyıl'ın Şeker Ağa'sı Yüksel Ünal 5 ayda 65 kilo verdi