NÇS Tarım'dan yeni online meyve satış sitesi: Nuri Bey Çiftliği

Çukurova’nın bereketli toprakları üzerinde, Sunar şirketlerinden NÇS Tarım bünyesinde online taze meyve satış sitesi NuriBeyÇiftliği.com kuruldu.

28 Kasım 2017, Salı 11:26
A A

NÇS Tarım’ın da bünyesinde yer aldığı Sunar Grup şirketlerinin kurucusu Yüksek Ziraat Mühendisi Nuri Çomu’nun adı verilerek kurulan site, Tarım’ın duayeni olarak anılan Nuri Çomu’nun girişimci ruhundan da ilham alıyor.

NuriBeyÇiftliği.com, tarım alanında yarım asra yaklaşan tecrübe ile Adana’da yer alan, İyi Tarım ve Global GAP sertifikalarıyla yetiştirilen meyveler ile direk tüketiciye ulaşmayı hedeflemektedir.  

NÇS Genel Müdürü Mehmet Çomu’nun girişimleri sonucu hayata geçirilen NuriBeyÇiftliği.com’da modern tarım teknikleri uygulanarak alanında deneyimli ziraat mühendisleri ve uluslararası tarım danışmanları ile izlenebilir tarım kriterlerine uygun meyve üretimi ve satışı gerçekleşmektedir.

NÇS Tarım’ın, yeni nesil sert ve yumuşak çekirdekli 65 bin sertifikalı meyve ağacının bulunduğu bahçesinde; 6 çeşit şeftali, 8 çeşit nektarin, 9 çeşit erik, 4 çeşit mandalina, 2 çeşit elma, 2 çeşit nar ve limon yetiştirilmektedir.

Özel üretilen ürünleri ile meyve üretiminin öncüleri arasında yer alan NÇS Tarım, Nuri Bey Çiftliği.com online alışveriş sitesi ile mevsiminin meyvesi, hanelerin her odasına yayılacak eşsiz doğal kokusuyla birlikte adrese teslim gönderilecek. Ürünlerinin tamamını Çukurova’nın bereketli topraklarında yetiştiren Nuri Bey Çiftliği, ürün çeşitliliğini daha da arttırarak, kalitesini dört bir yana duyurmayı hedefliyor.

Site aynı zamanda, insan ve çevre sağlığı açısından kalıntı içermeyen, sağlıklı ürünler ile nesilden nesile vazgeçilmeyen tat olma yolunda ilerliyor.  

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.