Ne hâle geldik

Ne hâle geldik

24 Eylül 2009, Perşembe 11:18
A A

Münevver’in katili Cem Garipoğlu’nun 197 gün boyunca kaldığı öne sürülen Çorlu’daki bağ evinin sahibi emekli öğretmen Nazmi Sular ortaya çıktı ve iddiayı yalanladı. Nazmi Sular’ın “Haber gazetede çıkınca ilk aklıma gelen evimin değerlenmesi oldu” demesi şaşkınlık yarattı.

‘BU EVDE ASLA KALMADI’

Sevgilisi Münevver Karabulut’u 3 Mart’ta başını keserek öldüren ve 197 gün kaçtıktan sonra teslim olan Cem Garipoğlu’nun Çorlu’ya bağlı Sarılar köyü yakınlarında bir bağ evinde saklandığı iddia edildi. Cem’in saklandığı öne sürülen evin fotoğrafı dün bir gazetede yayınlandı. Bunun üzerine evin sahibi emekli öğretmen Nazmi Sular ortaya çıktı ve Cem Garipoğlu’nun kesinlikle kendi evinde kalmadığını söyledi.

FİYATINI BİLE BELİRLEDİ

Nazmi Sular, “Ben Ankara’da oturuyorum. Yazları Çorlu’ya geliyorum ve kardeşimin evinde kalıyorum. Ara sıra da bağ evine geliyorum. Cem Garipoğlu kesinlikle bu evde kalmadı” dedi. Nazmi Sular “Haberi duyunca ilk aklıma gelen şey evimin değerlenmesi oldu. Evi şu ana kadar satmayı düşünmedik ama şimdi medyada çıkınca reklamı oldu. 70-80 bin liradan aşağı satmam artık” diye konuştu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.