Nebahat Çehre: Benim kürküm büyükbaş

Nişantaşı’nda görüntülenen Nebahat Çehre üstündeki kıyafetin, kısmen kürk olduğunu söyledi. Oyuncu “Sırf kürkü için kesilen hayvandan yapılan kürkü hayatta giymem. Üzerimdeki, eti için kesilmiş, büyükbaş hayvan derisinden yapılmış bir kürk. Ama Bülent Ersoy’u da çok sıkıştırmamak lazım, onun düşüncesi” dedi.

06 Mart 2021, Cumartesi 09:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Nebahat Çehre, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Doktora geldiğini söyleyen Nebahat Çehre, ‘Randevum vardı ama erken gelmişim. Zaman geçirmek için dolaşıyorum. Evde kapalı kalmaktan stres yapıyorum. Onun için kontrole geldim” dedi. Muhabirlerin "Üzerinizdeki kürk gerçek mi?" sorusuna "Kısmen kürk" diye cevap verdi.

Çehre “ Eti için kesilmiş büyükbaş hayvanın derisinden yapılan bir kürk bu. Ben sırf kürkü için kesilen hayvandan elde edilen ceket ya da mantoyu asla giymem. Kürk almak yerine ihtiyacı olanlara yardım dağıtırım. Hayatta adak dışında hiçbir hayvanın kesilmesini istemem” dedi.

Nebahat Çehre, Bülent Ersoy’un kürk tutkusu için de “Bu da onun kendi tercihi. Çok fazla sıkıştırmak doğru değil” açıklamasını yaptı”

Öte yandan Bülent Ersoy, 4 yıldır kürk almadığını iddia etmişti.

Hakan KIRARSLAN

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pınar Deniz, 'hayatını oynamak istiyorum' demişti! Suat Derviş kimdir?