Necati Ateş'ten Fenerbahçe'ye gözdağı! 'Bakalım biz Saraçoğlu'nda nasıl sevineceğiz?'

Galatasaray'da Fenerbahçe yenilgisinden ötürü moraller ve sinirler bozuk. Fatih Terim'in oyundan atılmasından ötürü maç sonu basın toplantısına yardımcılarından Necati Ateş katıldı. Ateş, hayli hararetliydi.

22 Kasım 2021, Pazartesi 11:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray yardımcı antrenörü Necati Ateş, Fenerbahçe derbisi sonrası kameralar karşısına geçti. Fatih Terim'in cezasından ötürü toplantıya katılan Ateş, hakem kararlarından ve Fenerbahçe cephesinden şikayetçiydi.

"Avantaja bıraksa penaltı"

"Avantaja bıraksa penaltı"

Hakem maalesef oyunu çevirebiliyor. Kerem'e faul verdi, avantaj oynatsa Diagne'nin pozisyonu penaltı. Akıl sır ermiyor. İptal edilen golde 4 dakika 40 saniye oyun durdu. Sonunda 7 dakika uzatma verdi. Bunları izleyince hocamız da biz de çok sinirleniyoruz.

"Hocayı atmak için fırsat kovalıyorlar"

"Hocayı atmak için fırsat kovalıyorlar"

Hakem oyunun önüne geçiyor, geçtikten sonra oyun değişiyor, haliyle sinirleniyoruz. Hocayı atabilmek için kovalıyorlar zaten. Sonra da sinirler yükseldiği zaman hocayı atıyor. Gerçekten sıkıntılı bir maç oynadık.

"Aynı pozisyonda VAR' neden çağırmadı?"

Biz ayağa kalkarız, Galatasaray'ız. VAR hakeminin aynı pozisyonda çağırıp, bizim son dakikadaki pozisyonu çağırmaması inanılır gibi değil.

"Bakalım biz orada nasıl sevineceğiz..."

"Bakalım biz orada nasıl sevineceğiz..."

Biz orada olayları yumuşatmaya çalıştık, onlar da çok fazla sevindiler. Biz de ikinci yarıda oradaki maçta kazandığımızda bakalım nasıl bir sevinç yaşayacağız? Göreceğiz...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe'nin yeni 'arka beşlisi': Takım otobüsünde keyifler yerinde