Neden aldattıklarını anlattılar: 6 gerçek aldatma hikayesi

Aldatmanın asla bahanesi olamaz. Ancak sık sık aldatılma olaylarıyla karşılaşabiliyoruz. Sen veya bir tanıdığın aldatıldığı zaman, bunun ne kadar yıkıcı bir durum olduğunu mutlaka biliyorsundur. Sosyal medya platformu Reddit'te, partnerini aldatan kişiler bunun nedenini anlattı.

31 Aralık 2019, Salı 10:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kısa bir süre önce “Eşinizi aldatan insanlar, neden aldatıyorsunuz ve aldatmaya devam etmek için gerçek kişisel bahaneniz nedir?” sorusunu soran bir Reddit kullanıcısının paylaşımına, aldatan insanlar gerçek hikayelerini yazdı.

Aldatan kişilerin çoğunlukla ilk açıklaması, 'Bir anda oluverdi' dir. Ancak gerçek hiçbir zaman böyle değildir.

Aldatılma, bir insanın karşılaşabileceği en kötü ihanetlerden biridir ve olmaması gerekir. İşte Reddit'te yayınlanan 6 gerçek aldatma hikayesi.

'Diğerlerini hep aldattım'

'Diğerlerini hep aldattım'

“Şu anki ilişkime kadar, çıkardığım hemen hemen her adamı aldattım. Onlardan sıkıldım ve diğer adamların ilgisini çok sevdim. Yalnız kalma konusunda ciddi bir sorun yaşadım. Yalnız kalmaktansa, hoşlanmadığım biriyle birlikte olmayı tercih ederdim. Sevdiğim sadece bir kişi daha vardı. Onu asla aldatmadım. O ise ben çok kez aldattı. Diğerlerini aldattığım için başıma bunun geldiğini anladım.

Sonra, biriyle tanıştım ve her şey değişti. Bir insan olarak daha iyi biri olmamı sağladı. Hiç sıkılmadım, sevildiğimi ve tamamen mutlu olduğumu hissettim. Neyin değiştiğini tam olarak anlayamıyorum. Sadece onu aldatma arzusu hissetmediğimi biliyorum. Hiç geriye bakmadım. İğrenç biriydim. Gerçek bir sebep yok. Sadece kötüydüm. ”


'Kocam yanımda olmuyor'

'Kocam yanımda olmuyor'

"Gerçek nedeni anlatıyorum. Seks yapmayı sevdiğim için aldattım. Kocam her zaman yanımda olmuyor. Bazen işi gereği aylarca ondan ayrı kalıyorum. İradem zayıf ve reddedemiyorum. Bu nedenle sigarayı da bırakamıyorum."


'Ayrılmak için aldattım'

'Ayrılmak için aldattım'

"Yedi tane uzun süreli ilişkim oldu ve 5'ini aldattım.

Bu doğru değildi, ama aldatmayı bir ilişkiden çıkmak için sadece bir bahane olarak kullandım.

Aldatırdım, ardından bunu onlara söylerdim ve bir anda hayatlarından uzaklaşırdım. Neden bir yalancıyla birlikte olmak için savaşsınlar ki?

Dokuzuncu sınıftayken sevdiğim bu kızla hep birlikteydim ve gitmesine izin veremedim.

Bu yaz bekarken, onunla bir partide karşılaştım ve neredeyse 8 yıl içinde ilk kez onun için hiçbir şey hissetmedim.

Şimdi bana her zamankinden daha iyi davranan biriyle ilişkim var ve umarım eski biriyle yatağa düşmek yerine eşimle ilişki sorunları hakkında konuşabileceğim kadar büyürüm. ”

'Açık ilişki zevk vermedi'

'Açık ilişki zevk vermedi'

“Birden çok iş partnerimi, birden çok kez aldattım. Çoğunlukla sadece birisini istediğim ve yapabileceğim için, bazen ilişkideki sorunlara müdahale ettiğim için. Tek eşliliğin bana göre olmadığını öğrenmek uzun zamanımı aldı. Sonra açık bir ilişkiye girdim ve düşündüğüm kadar zevk vermedi bana. Yani temelde şimdi ne istediğime dair oldukça kafam karıştı. ”

'İlişkime saygı duymadım'

'İlişkime saygı duymadım'

“On sekiz yaşındaydım ve tam bir pisliktim. İyi bir mazeretim yok çünkü bu tür şeyler için iyi bir mazerete gerek yok. İstediğimi şeyi yaptım ve ilişkime saygı duymadım. ”


'Eski sevgililerimden özür diledim'

'Eski sevgililerimden özür diledim'

"Seri bir aldatıcıydım. Aldatıldım ve bunun kimsenin umurunda olmadığını hissettim. Kelimenin tam anlamıyla ilişkiden ilişkiye geçtim. İnsanları incittiğimi hiç fark etmedim, çünkü bir ilişkiden ayrıldığımda, başka biriyle olduğumdan sonrasını göremedim. Sonunda, bir ilişki bile istemeyen biriyle karşılaştım ve kendimi saçmalıklara sürükledim. O zamandan beri ilişkiler konusunda dürüst oldum ve karşılaştığım eski sevgililerimden özür diledim. ”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bir yalancıyla yüzleşmek: Sevgilimin yalanını yakaladım, ne yapmalıyım?