Neil Patrick Harris, Matrix 4 hakkında ipuçları verdi

The Matrix 4 filminin yeni kötü karakteri Neil Patrick Harris filmle ilgili yeni bilgiler paylaştı.

19 Şubat 2021, Cuma 10:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Jessica Henwick, Yahya Abdul Mateen II, Jonathan Groff ve Priyanka Chopra ile birlikte Marrix serisine katılan Neil Patrick Harris, podcast programında yaptığı konuşmada Matrix devam filminin hiç de blockbuster (100 milyon doları geçen filmler için kullanılan deyim) bir yapım gibi hissettirmediğini ifade etti.

Lana Wachowski'nin yönetmen koltuğuna oturduğu Matrix 4'te kötü karakterini canlandıracak oyuncu "Büyük bir olay gibi hissettirmedi. Çünkü yükseklerde çekim yapıp doğal ışık kullandığı zamanlarda sanki onun (Lana Wachowski) küçük sevimli alanında gibiydik. Bazen bulutların dağılmasını etrafta bir yerde oturarak bir saat beklerdik ve sonra hızlıca çekim yapardık. Senaryo sayfalarını 30 dakikada çekersin ve sonra işin bitmiştir" dedi. 


Harris "Bu filmin blockbuster olduğunu storyboardlar, animasyonlar nedeniyle düşünebilirsiniz. Lana Bunu daha önce üç kezden fazla yaşadı ve şimdi görüşüme göre işleri kendi yöntemleriyle hallediyor. Çoğu zaman büyük bir işin içinde olduğumuzu hissetmedik, çünkü Lana çok samimi olmasını sağladı" diye konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Harry Potter'daki en duygusal sahne meğer kazara çekilmiş