'Nejat Uygur Geçmişten Geleceğe' fotoğraf sergisi açılıyor

Daha önce Türkan Şoray, Emel Sayın, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik ve Filiz Akın için yapılan "Geçmişten Geleceğe Başarı Hikayesi Fotoğraf Sergisi", bu kez usta oyuncu Nejat Uygur için yapılıyor

19 Aralık 2016, Pazartesi 14:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kale Outlet Center’ın daha önce Türkan Şoray, Emel Sayın, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik ve Filiz Akın için gerçekleştirdiği "Geçmişten Geleceğe Başarı Hikayesi Fotoğraf Sergisi" bu kez ömrünü insanları güldürmeye adamış, usta oyuncu Nejat Uygur için yapılıyor.

Fotoğraf sergisi hazırlık süresi için, 30 kişilik ekip, 7 ay boyunca fotoğraflara ulaşma süresi, özel tarama ve baskılarının yapılması için çaba gösterdi.

Sergide Nejat Uygur’un hayranlarından gelen fotoğraflarla birlikte toplam 3000 adet fotoğraf yer alıyor.

26 bin metrekarelik alanın tüm koridorları, mağaza vitrinlerinin, Nejat Uygur’un fotoğrafları ile renkleneceği serginin açılışı 21 Aralık'ta.

Nejat Uygur’un sanat ve özel yaşamından en özel karelerinin tüm AVM’yi süsleyeceği sergi; açılışından sonra bir ay boyunca ziyaretçilere açık olacak ve sergiden elde edilecek tüm gelir Lösemili Çocukları Yaşatma ve Bir Umut Derneği'ne bağışlanacak.

Nejat Uygur Geçmişten Geleceğe Başarı Hikayesi Fotoğraf Sergisi, Uygur Ailesi ve Markopaşa Müzikhali oyuncularının tam kadro katılımıyla 21 Aralık Çarşamba günü saat 16.00’da açılacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Özlüce Yer altı şehri' turizme açılacağı günü bekliyor