Nergis Kumbasar: Yasmin sosyal medyadan para kazanmıyor

Ünlü oyuncu Nergis Kumbasar, katıldığı bir organizasyonda kızı Yasmin'le ilgili sorulara cevap verdi

12 Şubat 2017, Pazar 14:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ekranların sevilen ikilisi Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu, Metrocity Sevgililer Günü özel organizasyonunda sevenleriyle buluştu.

Dizi setinde başlayan dostluklarını özel hayatlarına da taşıyan ve ayrılmaz ikili olan Kumbasar ve Büyüktopçu, "Haftanın iki günü mutlaka görüşüyoruz. Onun dışında da sürekli telefonla konuşuyoruz. İşlerle ilgili fikir alışverişinde bulunuyoruz" dedi. 

Instagram'da paylaştığı fotoğraflarla fenomen olan kızı Yasmin Erbil'i oyunculuk eğitimi için İngiltere'ye gönderek Nergis Kumbasar, "Eğitim zamanı ayrıldık, yine buluşacağız. Daha yeni yanından geldim ama uçağa biner binmez boşluğunu hissettim. Allah böyle ayrılıklar versin. Bunlar güzel şeyler" dedi.

Paylaştığı fotoğraflar olay olan Yasmin'in sosyal medyada gördüğü ilgiden memnun olduğunu söyleyen sanatçı, "Yasmin'in kendine has bir ışığı var. Bu inkar edilemez. Buna yapacak bir şey yok. Yeteneği de var. Şimdi oyunculuk eğitimi alacak. Döndüğünde de ne yapmak istediğine kendisi karar verecek" dedi. 

Yasmin Erbil'in sosyal medya paylaşımlarından para kazandığı iddialarını yalanlayan Nergis Kumbasar, "Kesinlikle öyle bir şey yok. Çok teklif geldi ama kabul etmedi. Para kazanmıyor. Sosyal medyayı sadece kendi keyfi için kullanıyor" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Üç yapraklı yonca! Burak Altay'dan şaşırtan paylaşım