Neslihan Atagül çileden çıktı

Kadir Doğulu (38) ile Neslihan Atagül (28), Karaköy'de bir mekan çıkışında görüntülendi. Neslihan Atagül, eşine yöneltilen Burak Özçivit sorusu üzerinde adeta çileden çıktı.

23 Ekim 2020, Cuma 08:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kadir Doğulu 2010’da ‘Küçük Sırlar’da, eşi Neslihan Atagül ise 2015’te ‘Kara Sevda’da Burak Özçivit ile başrolü paylaştı. Ne var ki, birbirlerini düğünlerine bile davet etmediler, set dışında da bir araya gelmemeye özen gösterdiler.

Geçen temmuzda Kadir Doğulu’nun Burak Özçivit’e dair “Mert bir adam, şahane vasıfları var. Ama meşreplerimiz birbirimize uygun değil. Biz dost, arkadaş olamayız” sözleri çok konuşuldu.

Kadir Doğulu önceki akşam yüzü olduğu erkek giyim markası Hatemoğlu’nun tanıtım davetindeydi. Neslihan Atagül de dizi çekimleri için bulunduğu Bodrum’dan gelip eşine sürpriz yaptı.

Çok neşeli olan çiftin keyfi, “Kadir Bey yeni sinema filmi için teklif gelse Burak Özçivit ile oynar mısınız?” sorusuyla kaçtı.

Daha Kadir Doğulu ağzını açmadan, Neslihan Atagül devreye girip “Ne alakası var? Bu soru, insanı çileden çıkarır. Zaten şurada birlikte olmak için kısacık vaktimiz var” diye bağırdı.

Neslihan Atagül’ün, 2019’da kanser nedeniyle genç yaşta ölen Neslican Tay’ın hayatını oynayacağı söylenmişti. Neslihan, “Teklif geldi. Ama içime sinmeyen bir şeyler vardı. Verimli olamayacağımı düşünüp kabul etmedim” dedi.

Burak Özçivit marka yüzü olduğu Altınyıldız için objektif karşısına geçti. Oyuncu, “Yıldız deyince benim aklıma; oğlum Karan geliyor. İşten eve dönünce onu ben uyutuyorum. Küçük Bey gökyüzüne meraklı, yıldızları görmeden uyumuyor. Ben de bahçeye çıkarmak zorunda kalıyorum” diye konuştu.

Hakan KIRARSLAN

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hakan Altun: Evlenmeyi düşünüyorum