Neslihan Atagül, Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in düğününe katılmadı!

Neslihan Atagül ile eşi Kadir Doğulu, Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in düğününe katılmadı. "Küslük yok" demişlerdi ama yine de düğüne gitmediler

01 Temmuz 2017, Cumartesi 11:19
A A

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'nun düğüne neden katılmadığı büyük merak konusu. 

MİSİLLEME YAPTILAR

MİSİLLEME YAPTILAR

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti düğüne gitmedi. İkilinin düğüne katılmayacağı, daha önce yaptıkları açıklamalardan da anlaşılmıştı. O açıklamaların ardından davet edilip edilmedikleri ise bilinmiyor.

NE KADAR KENDİNE AŞIK BİR ADAM, ÇOK TEHLİKELİ"

NE KADAR KENDİNE AŞIK BİR ADAM, ÇOK TEHLİKELİ"

Kara Sevda dizisinde Neslihan Atagül'le başrolü üstlenen Burak Özçivit, partneriyle çekimlere başladığı sıralar dizinin tanıtımı için basına açıklamalar da bulunmuştu. Burak Özçivit, Neslihan Atagül'le oynayacağı romantik aşk sahnelerinin Fahriye Evcen'le ilişkisinde sorun yaratmayacağını belirterek şu sözleri söylemişti: "Fahriye'yle birbirimize güvenimiz tam. Hem zaten Neslihan'ın sevgilisi Kadir Doğulu benim arkadaşım. Bizde yanlış olmaz" 

Ancak "Arkadaşın aşkına yanlış yapmayız" başlığıyla haber olan bu açıklama, Kadir Doğulu'nun hoşuna gitmemişti. Kadir Doğulu, Twitter hesabından "Ne kadar da kendine aşık bir adam. Çok tehlikeli" diye tweet atarak, Burak Özçivit'in her kadının kendisine aşık olma potansiyeli taşıdığı fikriyle yaşadığını ima etmişti.

GELİNLİK TARTIŞMA KONUSU OLDU

GELİNLİK TARTIŞMA KONUSU OLDU

Öte yandan, Fahriye Evcen'in giydiği gelinlik ise tartışma konusu oldu.

Sosyal medyada çoğu kişi Fahriye Evcen'in gelinliğini oyuncu Neslihan Atagül'ün gelinliğine benzetti.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.