Neslihan Atagül, Hollywood yolcusu: 'En Los Margenes' filminin kadrosuna seçildi

Hastalığı ile hayranlarını korkutan Neslihan Atagül'den güzel bir haber geldi. Sefirin Kızı dizisinden hastalığı nedeni ile ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül, sürpriz bir teklif geldi. Hollywood yolcusu olduğu öğrenilen Neslihan Atagül dünyaca ünlü yıldızlarla aynı filmde yer alacak.

09 Mart 2021, Salı 16:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hastalığı ile hayranlarını korkutan Neslihan Atagül'den ardı ardına güzel haberler gelmeye devam ediyor. Geçirgen Bağırsak Sendromu teşhisi konulan Neslihan Atagül hızla kilo vermiş yürüyemez hale gelmişti.

Sefirin Kızı dizisinden hastalığı nedeni ile ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül kısa sürede sağlığına kavuştu. Geçtiğimiz haftalarda Hola dergisinin Amerika edisyonunda kapak güzeli yapılan ilk Türk olan Neslihan Atagül Doğulu'nun hayranlarına bir güzel haber daha geldi.

Sempatik tavırları ve duru güzelliğiyle büyük dikkat çeken Neslihan Atagül Doğulu'ya sürpriz bir teklif geldi. Hollywood yolcusu olduğu öğrenilen Neslihan Atagül dünyaca ünlü yıldızlarla aynı filmde yer alacak. Sevenlerinin desteğiyle kısa sürede toparlayan Atagül, geçtiğimiz günlerde Hola dergisinin Amerika edisyonunda kapak güzeli yapılan ilk Türk olarak Latin Amerikalılar'ın yeni yıldızı oldu.

Takvim'in haberine göre; Neslihan Atagül Doğulu; başrollerini dünyaca ünlü yıldız Penelope Cruz ve İspanyol aktör Luis Tosar'ın paylaştığı 'En Los Margenes' filminin kadrosuna seçildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sihirli Annem'in Toprak'ı Jennifer Boyner'in ağızları açık bırakan değişimi