Neslihan Atagül kendini yormuyor!

'Geçirgen bağırsak sendromu' sebebiyle başrolünde yer aldığı diziden ayrılan Neslihan Atagül Doğulu, önceki gün Zekeriyaköy'de görüntülendi.

28 Şubat 2021, Pazar 10:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Zekeriyaköy'de bulunan bir eczane çıkışında yeğenini araca bindirmeye çalışan Neslihan Atagül Doğulu, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Amerika'nın en çok okunan dergisi HOLA! USA'ya kapak olan Doğulu, "Çok teşekkür ederim arkadaşlar, mutluyuz. Pek söylenecek bir şey de yok" dedi.


'GALİBA ÖYLE BİR ŞEY OLMUŞ'

'GALİBA ÖYLE BİR ŞEY OLMUŞ'

Bu durumun Türkiye’de bir ilk olduğunun hatırlatılması üzerine 28 yaşındaki başarılı oyuncu, "Galiba öyle bir şey olmuş" karşılığını verdi.

Sağlık durumuyla ilgili Doğulu, "Artık daha iyiyim tabii. Dinleniyorum, kendimi çok yormayacak şeyler yapıyorum. Ama daha iyiyim" şeklinde konuştu. Ünlü oyuncu, daha sonra aracının direksiyonuna geçerek uzaklaştı.


'İKİ ADIM ATINCA YORULUYORUM'

'İKİ ADIM ATINCA YORULUYORUM'

Zor günler geçiren Atagül, "Daha iyiyim. Gördüğünüz gibi, iki adım atınca yoruluyorum ama en azından biraz daha hayata karışmaya başladım. İyiyim yani" ifadelerini kullanmıştı.


Rol aldığı diziye veda eden oyuncu, "4-5 kilo verdim. Öyle olmak durumunda kaldı. Dinlenmem gerekiyordu. Bünyem pek kaldıramadı yoğun tempoyu. O sebeple ayrıldım" demişti.


KADİR, EŞİNİN ÜZERİNE TİTRİYOR

KADİR, EŞİNİN ÜZERİNE TİTRİYOR

Neslihan Atagül, geçtiğimiz günlerde eşi Kadir Doğulu'nun ayakkabı bağcığını bağladığı anları sosyal medyada yayınlamıştı. Ünlü oyuncunun gönderisi, "Kadir, eşinin üzerine titriyor" şeklinde yorumlanmıştı.

GEÇİRGEN BAĞIRSAK SENDROMU NEDİR?

GEÇİRGEN BAĞIRSAK SENDROMU NEDİR?

Bağırsak hücreleri arasındaki sıkı bağlar filtre görevi görür. Bu şekilde oluşturulmuş filtreye benzer yapı, bağırsaklardan kana sadece besin öğeleri, su, vitamin-mineraller gibi yararlı bileşenlerin geçmesine izin verir. Bu sıkı bağların bozulması sonucunda Geçirgen Bağırsak Sendromu meydana gelmektedir.


Normalden daha geçirgen hale gelen bağırsaklar sebebiyle kana, yararlı bileşikler ile birlikte tam olarak sindirilmemiş besin öğeleri, zararlı organizmalar veya toksinler de karışabilmektedir. Bunun sonucunda da çeşitli metabolik bozukluklar meydana gelmeye başlar. (Milliyet/ Umut Ünver)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mahmut Tuncer'den flaş İbo Show itirafı!