Neslihan Atagül, Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanında neden yok? Dizi postası 11-18 Ocak

Kıyasıya rekabetin yaşandığı televizyon dünyasında kendine yer etmiş dizilerin ‘EN’leri ile huzurlarınızdayım. Bu haftanın en bomba haberi Sefirin Kızı dizisinden geldi. Neslihan Atagül diziye devam edecek mi? Alev Alev’de abartılmayı hak eden güzel bir aşk yaşanıyor. Arka Sokaklar yine zirvede! Sadakatsiz'de sosyal medyaya damgasını vuran sahne! Hadi bakalım neler oluyor dizilerimizde! Televizyon ekranlarından evlerimize konuk olan; biraz yüreklerimize biraz da ruhumuza dokunan, kimi zaman güldüren kimi zaman da ağlatan ama en önemlisi duygularımıza sihirli bir değnek gibi dokunan dizilerin sosyal medyada en çok konuşulan sahnelerini gururla sunarım… Sloganımız “Dizin kadar konuş” olsun😊 İşte bu haftanın “En”lerinin Twitter’daki yansımaları… Elif Demirtaş Bilir / elif.demirtas@posta.com.tr

17 Ocak 2021, Pazar 20:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sefirin Kızı dizisinin başrol oyuncusu olan Neslihan Atagül'ün sağlık sorunları yaşadığı ve 10 gün rapor aldığı haberleri üzerine gözler Sefirin Kızı’na çevrildi. Hızla kilo kaybı yaşayan Neslihan Atagül'e doktorların "geçirgen bağırsak" sendromu teşhisi konulmuştu.

Sefirin Kızı dizisinde başından beri izlediğimiz aşk üçgeni son dönemlerde biraz baydı izleyiciyi. Diğer yandan bundan sonra neler olacağı da merak konusu. Nare karakterine hayat veren Neslihan Atagül diziye devam edecek mi, yoksa yeni bir senaryo ile Sefirin Kızı’na veda mı edecek? Bu soruların hepsi cevap bekliyor. 

Sefirin Kızı 36. bölüm fragmanı kafaları karıştırdı

Sefirin Kızı 36. bölüm fragmanı kafaları karıştırdı

Dizinin fragmanında Gediz’in “Nare canına kıyacak” sözleri kafaları karıştırdı. Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümünde Neslihan Atagül’ün yer alıp almayacağı henüz netlik kazanmadı fakat Neslihan Atagül’ün rahatsızlığı nedeniyle senaryonun değiştirileceği ve Nare karakterinin bir süre dizide yer almayacağı konuşuluyor. 

Sefirin Kızı 36. bölüm fragmanı


36. bölüm konusuna da bakalım

36. bölüm konusuna da bakalım

Özgürlüğüne kavuşan Sancar her şeyin tek tek yoluna girmesiyle kötü günlerin bittiğini düşünür. Ancak Nare’nin ondan uzak durmasıyla kendini bambaşka soruların içinde bulur. Şüphelerinin peşine takılarak ondan saklanan tüm gerçekleri birer birer ortaya çıkarmaya başlayacaktır.

Güven’in artan baskısıyla Gediz ve Nare’nin evliliklerinin sır olarak kalması çok zor hale gelir. Aldıkları bir haberle Sancar ve Gediz en büyük korkularıyla yüzleşmek zorunda kalır. Sonunda Sancar, Nare’nin Gediz ile evlendiğini öğrenir. Bu gerçekle nasıl başa çıkacağını bilemeyen Sancar’ın inandığı tüm değerler altüst olacaktır.

Evlilik haberi konakta da bomba etkisi yaratır. Melek büyük bir umutsuzlukla babasına sarılır. Baba kızın birbirlerine destek olmaktan başka çareleri yoktur.

Nare, bugüne kadar yaşadıklarının üzerine bir de Sancar’ın özgürlüğü adına altına girdiği yükleri artık taşıyamaz. Hem kendi hem de sevdiklerinin hayatı için bir karar almalıdır. Herkes için yeni bir hayat ihtimali mümkün olacak mıdır?

Sefirin Kızı final mi yapacak?

Sefirin Kızı final mi yapacak?

Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül'ün oynadığı dizi Sefirin Kızı ile ilgili son haftalarda sosyal medyada final iddiası gündeme geldi. Neslihan Atagül'ün rahatsızlığı da bu iddiayı körükledi ancak dizinin akıbeti şu an için belli değil. Yapımılardan henüz bu konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı.

Twitter'da neler konuşuluyor?

Twitter'da neler konuşuluyor?

Sefirin Kızı ile ilgili ortaya atılan iddiaları bir kenara bırakalım sosyal medyada neler konuşuluyor bir bakalım:

 • Bir kez daha anladım ki ben Sefirin Kızı dizisini çok seviyorum. Ne olur dizimiz sezon sonuna kadar devam etsin.
 • Artık rüyalarıma da Sefirin Kızı girmeye başladı.
 • Çok güzel bir fragman gelmişti ama rüya işte.
 • Sefirin kızı adlı dizinin bitmesi herkes için en doğrusu olacak, sanırım.
 • Sefirin kızı ne saçmalıklarla gelecek diye çok merak ediyorum.
 • Ahh be Nare, Sancar sana ne olursa olsun emanetimden vazgeçme dedi ama o da Sancar için yaptı. İkisi de haklı gibi ama işte. Senaristler gider ayak diziyi karma karışık yaptı. Bakalim nasıl düzelecek. Emeklere sağlık .


Sefirin kizı final olacak denmişti de sonra yok öyle bir şey dendi.

Alev Alev'de aşk var aşk!

Alev Alev'de aşk var aşk!

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Alev Alev dizisinde yaşanan aşkın kokusunu alıyor musunuz siz de? Misss gibi, tatlı mı tatlı diyalogların yaşandığı aşk dolu sahneler bizi bizden alıyor.

Cihangir Ceyhan'ın canlandırdığı Ömer ile Dilan Çiçek Deniz'in hayat verdiği Rüya'nın aşk dolu sahneleri izlenmeye değer. Yeni çiftimiz hayırlı olsun. İki ismin dizideki uyumu kesinlikle şahane :) Ben bayıldım!

https://twitter.com/alevalevtvdizi/status/1349814161753182208?s=20

İzleyiciler de memnun!

İzleyiciler de memnun!

Sosyal medyada dizinin sevenleri, “Enerjileri muhteşem, inşallah dizi uzun soluklu olur” diyerek bu ikiliyi daha uzun süre ekranda görmek istediklerini belirten yorumlar yaptı.

“Dilan ve Cihangir muhteşem bir çift olmuş” diye yazan birçok izleyici de, Ömer ve Rüya çiftinin birbirine aşırı derecede yakıştığını belirtiyor.

-Bişey diyon mu?

- Demiyom.

- Eyvallah o zaman :)

Alev Alev reytinglerine bakalım

Alev Alev reytinglerine bakalım

Alev Alev, yayınlanan 10. bölümüyle ABC1 20+'da 6.44 izlenme oranı (rating), 13.23 izlenme payı (share), AB'de 6.61 izlenme oranı (rating), 14.90 izlenme payı (share) Total’de 7.26 izlenme oranı (rating), 15.44 izlenme payı (share) elde etti.

Alev Alev 11. bölüm fragmanını da bırakayım:


Son bölümde neler oldu?

Son bölümde neler oldu?

Alev Alev'in 10. bölümünde neler olduğunu merak ediyorsanız:

Çelebi'ye karşı büyük bir koz elde eden Cemre, kızı Güneş ile kavuşmaya bir adım daha yaklaştı. Hem Çelebi'nin boşanmayı kabul etmesi hem de Tomris'in yardımıyla akıl sağlığı yerinde raporunu alması Cemre'yi daha da güçlendirdi.

Ali'den bir türlü haber alamayan Çiçek ise İskender'in karşısına çıktı ancak Ali'yi, İskender'in elinden kurtaramadı. Bunun üzerine Rüya'dan yardım isteyen Çiçek'e destek gecikmedi. Rüya, Ozan ve Ömer, Ali'yi İskender'in kaçırdığını herkese duyurmak için haber yaptırmaya karar verdi.

Üçü el birliğiyle haberi basıp duyurmayı başardı ancak bu hamle İskender'i durdurmaya yetmedi. Ali yüzünden Şimal'den zaten şüphelenen İskender, hem gördükleri hem de Çelebi'den duyduklarıyla artık bir şeyler olduğundan iyice emin oldu.

Ali'yi alması için Çiçek'i çağıran İskender, Çiçek'ten maskesini çıkarmasını istedi. Ali'nin hayatı tehlikede olduğu için çaresiz kalan Çiçek sonunda maskeyi çıkardı ve büyük yüzleşme gerçekleşti. İskender, Çiçek'in hayatta olduğunu öğrendi.

Bu gelişme başta Tomris'in olmak üzere herkesin hayatında her şeyi alt üst etti. İskender, tüm basın mensuplarını toplayarak Çiçek'i insanların karşısına çıkardı ve yaşadığını gösterdi. İskender'in masum olduğunu ve onu bıçaklayanın Ali olduğunu söyleyen Çiçek, Kayabeyli ailesini herkesin önünde bir kez daha akladı.

Tüm bu anlara şahit olan Rüya da Çiçek'in yaşadığını kendi gözleriyle gördü. Çiçek'in hala hayatta olduğunu herkes öğrenirken, bu durumun tüm dengeleri ne yönde değiştireceği şimdiden büyük merak konusu oldu.


Diziyle ilgili Twit'lere de bir bakalım

Diziyle ilgili Twit'lere de bir bakalım

Ömer'in Rüya'ya son bölümde söylediği "Çünkü ben hayatımda ilk defa birinin yanında yürümeyi istiyorum" sözleri sosyal medyaya da damgasını vurdu.

 • Alev Alev son zamanlarda yapılan en güzel dizi
 • Alev Alev'i günlük dizi yapamıyor muyuz ya ben çok sıkılıyorum bir hafta beklerken
 • Biraz da Ömer'le Rüya'yı abartalım arkadaşlar
 • Yeter artık ben bu saatten sonra bu diziyi izleyemeyeceğim. Bıktım artık her bölüm kötülerin kazanmasından ya. Sezon başında en sevdiğim diziydi oysa ki
 • Her şeye rağmen Türkiye’nin en masum, en özel, en duru, en doğal dizi sahnelerinden birisin... Hiç unutulmayacak bir sahne olacak üzerinden yıllar da geçse..

https://twitter.com/alevalevtvdizi/status/1349814161753182208?s=20

Eyvallah :)

Böyle entrika görülmedi

Böyle entrika görülmedi

Senaryosu ve yetenekli oyuncularıyla ilgiyle izlenen dizi ‘Akrep’in son bölümüne hem anne kız hem ezeli düşmanlar Ferda ve Perihan’ın mecburi ittifakı damga vurdu. Dizide Evrim Alasya'nın canlandırdığı Ferda'nın entrikaları Yasak Elma dizisnde Şahika- Ender ikilisinin entrikalarına kafa tutar :)

Ortalık karıştı

Ortalık karıştı

Ailesini Ferda’ya karşı korumak için elinden geleni yapan ve bu uğurda damadı Fikret’in eski sevgilisi Selma’dan bile medet uman Perihan Emgen, kendi silahıyla vurulup Selma’nın daha büyük bir tehdit haline gelmesine neden olmuştu. Çaresiz kalan Perihan Emgen, Selma tehlikesine karşı Ferda’dan yardım istedi. İki ‘Akrep’in güç birliği ortalığı fena karıştırdı.

Ferda, Perihan’la birlikte kurduğu planı devreye soktu ve Selma’nın evine giderek ona yalvardı. Perihan ise Ferda’nın kızı yani kendi torunu olduğunu öğrendiği Ayşem’le yeniden buluşup ona iş teklif etti. Fikret, Perihan’ın telefonunun peşine düştü. Telefonun bu kadar bahis konusu olması Merve’yi de şüphelendirdi ancak Ferda, kız kardeşi Berna’nın cesedini Aras’a göle attırdığı anlara ait görüntüler konusunda çoktaaan önlemini almıştı.

Reyting yarışı

Reyting yarışı

15 Ocak Cuma akşamı yayınlanan diziler arasında müthiş bir reyting yarışı yaşanıyor. Akrep dizisi ABC1’de 4’lü reytingler elde ediyor. AB’de düşük kalan dizi, totalde ise 4’e yaklaştı ama geçemedi.

Zirve'nin sahibi Arka Sokaklar

Zirve'nin sahibi Arka Sokaklar

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olan “Arka Sokaklar” cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana geldi.

Yapımı Erler Film’in, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı dizi günün en çok izlenen yapımı oldu.

Arka Sokaklar’ın ekrana gelen 573. bölümü tüm kişilerde 8.68 reyting 17.73 izlenme payı alarak reytingde zirvede yer aldı.

Başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu, Oya Okar ve Alp Korkmaz’in olduğu dizi Arka Sokaklar, yeni bölümleri ile Cuma akşamları Kanal D’de...

Sadakatsiz rakiplerini geride bıraktı

Sadakatsiz rakiplerini geride bıraktı

Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen’in eşlik ettiği Sadakatsiz, 13’üncü bölümü ile ekrana geldi. İzleyicinin gönlüne yine taht kuran dizi, reytinglerde üç kategoride de zirvede yer aldı. Total’de 11.82 reyting 24.38 izlenme payı; AB kategorisinde 12.78 reyting 27.96 izlenme payı ve ABC 1’de 13.87 reyting, 27.10 izlenme payı ile günün en çok izlenen yapımı oldu.

Her Çarşamba sosyal medyaya da damgasını vuran dizi, Twitter Türkiye ve dünya gündeminde tüm gece boyunca en üst sıralarda yer aldı. Sosyal medyada yaklaşık 5 milyon erişim elde edildi.

Kanal D’nin yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, Çarşamba ekranına damgasını vuran dizisi Sadakatsiz, tüm rakiplerini geride bırakarak reytinglerde bir kez daha zirveye oturdu.

En çok konuşulan sahne!

En çok konuşulan sahne!

Sadakatsiz'in son bölümünde Turgay ve Asya'nın yakınlaşması Volkan'ı kıskançlık krizine soktu. Her fırsatta Asya'dan nefret ettiğini söyleyen Volkan, Asya'nın kapısına dayandı. Gözyaşları içinde Asya'ya onu görmeden yaşadığı bir hayatın daha kolay olduğunu itiraf etti. Dizinin finalinde yaşanan bu sahne izleyiciyi etkilerken sosyal medyada da en çok konuşulan sahne oldu.

Her Çarşamba sosyal medyaya da damgasını vuran dizi, Twitter Türkiye ve dünya gündeminde tüm gece boyunca en üst sıralarda yer aldı. Sosyal medyada yaklaşık 5 milyon erişim elde edildi.

Sadakatsiz 14. bölüm fragmanı da yayınlandı

Ali hakkında söylenenler Asya'yı şoke ediyor!

Asya ve Derin, Ali ile ilgili şaşırtan bir gerçekle karşı karşı kalıyor. Derin, kayıp bilekliğinin Asya'nın kolunda olması üzerine dikkatini Ali'nin üzerine yoğunlaştırır. Bu sırada Asya da, Ali hakkında okuldaki hırsızlık durumuyla ilgili gerçeklerle yüz yüze kalır. Ali gerçekten hırsızlık mı yapıyor? Asya ve Derin bu durum karşısında ne yapacaklar?


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER MasterChef Güzide Mertcan: Çok üzgünüm ama ev bizim