Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'dan 1 milyonluk yatırım!

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'dan 1 milyonluk yatırım!

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu, birlikte rol aldıkları reklamdan kazandıkları 1 milyon lirayla Kaz Dağları’nda arsa alıyor. Uzun vadeli yatırım yapan çift, ileride burayı organik çiftliğe dönüştürecek

11 Nisan 2018, Çarşamba 10:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Geçen günlerde bir gözlük markasının yüzü olan Neslihan Atagül ile eşi Kadir Doğulu, anlaşmadan kazandığını toprağa yatırdı. Aşklarını 2016'da evlilikle taçlandıran ikiliden Neslihan Atagül, "Kadir'le aynı projede yer almayı isterim" demiş ve bu dileğine kavuşmuştu..


35 BİN METREKARE...


Bir İtalyan markasının yüzü olan ünlü çift, toplam 1 milyon lira karşılığında firma için objektif karşısına geçmişti. İkili, çekimlerden kazandığı ücretle İstanbul'da bir daire veya lüks bir otomobil almak yerine ömürlük yatırım yapmaya karar verdi.


BAYRAMİÇ İLÇESİNİ GÖZÜNE KESTİRDİ


Kadir Doğulu, eşiyle yer aldıkları projeden kazandığıyla Kaz Dağları'nda bir arsa almak için kolları sıvadı. Güzel eşini bu yatırım için ikna eden Kadir Doğulu'nun lokasyon olarak Çanakkale'nin Bayramiç ilçesini gözüne kestirdiği öğrenildi.

Kaz Dağları eteklerinde 35 dönüm bir arsa beğenen Kadir Doğulu'nun bu tercihinde ise doğa sevgisinin payı çok. Yakışıklı oyuncu, sık sık İstanbul yakınlarındaki ormanlık alanlara gidip buralarda kamp yapıyor.Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu bir gözlük takıp, 2 milyon aldılar


Neslihan Atagül'den çok sert çıkış: Üç bacak açınca arınmıyorsun


Neslihan Atagül makyajsız hali! Neslihan Atagül kimdir?

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın aşkı bitti mi?