Neslihan Atagül'den takipçisine cevap: Ne yapayım!

Sağlık sorunları nedeniyle başrolünde yer aldığı diziden ayrılan oyuncu Neslihan Atagül, bir takipçisinin "Küsüm sana" yorumuna bakın ne yanıt verdi...

26 Mart 2021, Cuma 13:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Star TV'de yayınlanan 'Sefirin Kızı'nda 'Nare' karakterini canlandıran Neslihan Atagül, geçtiğimiz aylarda geçirgen bağırsak sendromu hastalığına yakalanmış ve ani bir kararla diziden ayrılmıştı. Bu durum, Neslihan Atagül hayranlarını ve dizi izleyicisini üzmüştü. Tedavisine devam eden 28 yaşındaki oyuncu, son paylaşımıyla dikkat çekti.


Atagül, sosyal medyada bir takipçisinden gelen "Sefirin Kızı'nda ayrıldığın için küsüm ben sana" şeklindeki yoruma verdiği cevapla gündem oldu.

"Biraz dinlenmeye ihtiyacım var" diyerek 'Nare' karakterine veda eden ünlü oyuncu, söz konusu takipçisine, "Ne yapayım, sağlığım daha kıymetliydi" cevabını verdi.

'TAZMİNAT ÖDEMEMEK İÇİN...'

'TAZMİNAT ÖDEMEMEK İÇİN...'

Beyaz TV'de ekranlara gelen 'Söylemezsem Olmaz' programının yorumcuları, Neslihan Atagül hakkındaki açıklamalarıyla magazin gündemini sallamıştı.

Atagül'ün etik dışı davrandığını ve hastalığını bahane ederek projeden ayrıldığı iddia edilirken, "Kavga ettiler ve işi bırakmak istedi ama tazminat ödememek için rapor aldı" ifadeleri kullanılmıştı.


'ARTIK DAHA İYİYİM'

'ARTIK DAHA İYİYİM'

Geçtiğimiz günlerde sağlık durumuyla ilgili konuşan Atagül, "Artık daha iyiyim tabii. Dinleniyorum, kendimi çok yormayacak şeyler yapıyorum. Ama daha iyiyim" demişti.


GEÇİRGEN BAĞIRSAK SENDROMU NEDİR?

GEÇİRGEN BAĞIRSAK SENDROMU NEDİR?

Bağırsak hücreleri arasındaki sıkı bağlar filtre görevi görür. Bu şekilde oluşturulmuş filtreye benzer yapı, bağırsaklardan kana sadece besin öğeleri, su, vitamin-mineraller gibi yararlı bileşenlerin geçmesine izin verir. Bu sıkı bağların bozulması sonucunda Geçirgen Bağırsak Sendromu meydana gelmektedir.

Normalden daha geçirgen hale gelen bağırsaklar sebebiyle kana, yararlı bileşikler ile birlikte tam olarak sindirilmemiş besin öğeleri, zararlı organizmalar veya toksinler de karışabilmektedir. Bunun sonucunda da çeşitli metabolik bozukluklar meydana gelmeye başlar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Burnunun ucundan, kirpiğinin gölgesine kadar güzel' Belgin Doruk acı içinde hayata veda etti