Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan sosyal medyayı salladı

Aşklarıyla gündeme bomba gibi düşen Gökhan Alkan ve Nesrin Cavadzade'nin ayrıldığı konuşuluyordu. Ancak bu büyük aşk cephesinde bugün bomba gibi gelişmeler yaşandı.

Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yeni dizisi Kalp Yarası’nın başrolü ve Ferit karakterini canlandıran başarılı oyuncu Gökhan Alkan, ayrılık iddiaları ortaya atılan sevgilisi Nesrin Cavadzade ile ilgili konuştu.

Gökhan Alkan, Nesrin Cavadzade ile ilgili ayrıldıkları iddialarına yanıt verdi. 

Gökhan Alkan ile oyuncu Nesrin Cavadzade dolu dizgin bir aşk yaşarken ayrılık iddiaları ortaya atıldı. Gökhan Alkan bu aşk devam etsin isteyenlere “Allah gönlünüze göre versin” dedi. 


Gökhan Alkan hayat felsefesinden kariyerine, çekimlerden aşk hayatına kadar pek çok şeyi Sabah'tan Pınar Yıldız Yüksel'e anlattı. Gökhan Alkan Nesrin Cavadzade ile ilgili de sorulara yanıt verdi: 

Meslektaşınız Nesrin Cavadzade ile hepimizin yakından takip ettiği ve çok yakıştırdığı bir ilişkiniz oldu. Paylaştığınız fotoğraflar takipçilerde hep "rüya gibi bir aşk" hissi uyandırıyordu. Fotoğraflar her ikinizin de profilinde hâlâ duruyor, bu aşk devam ediyor mu?

(Gönlümüz devam etmesinden yana) - Teşekkür ederiz. Allah hep gönlünüze ve gönlümüze göre vermeye devam etsin

Öte yandan Nesrin Cavadzade, Hatay'a giderek sevgilisi Gökhan Alkan'ın rol aldığı Kalp Yarası dizisinin setini ziyaret etti.

Çiftin buluşmasın Twitter'da paylaşıldı. Gökhan Alkan ve Nesrin Cavadzade hayranları ayrıldıklarını düşündükleri çifti birlikte görünce adeta büyük sevinç yaşadı.

"ANTAKYA'DA ÇALIŞIYOR"

"ANTAKYA'DA ÇALIŞIYOR"

Nesrin Cavadzade’nin sevgilisi Gökhan Alkan’dan ayrıldığı söylenmişti. Eda Ece, Şevval Sam ve Gülenay Kalkan’la tekne tatiline çıkması da iddiaları güçlendirmişti. 

Geçtiğimiz ay güzel oyuncu, Gökhan Alkan’la ilgili sorulara “Gökhan şu anda Antakya’da çalışıyor” diye yanıt vererek ayrılmadıklarını ima etti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mine Tugay paylaştı, 'Geçmiş olsun' mesajı yağdı