Netflix Türkiye'nin şubat takvimi belli oldu

Dijital yayın platformu Netflix, tüm dünyada her ay kullanıcılarının evlerinde eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak için yeni dizi ve film içerikleri sunmayı sürdürüyor. What's On Netflix'in haberine göre, Netflix’in Türkiye’de yayımlanacak Şubat 2021 içerikleri şu şekilde...

22 Ocak 2021, Cuma 12:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- Ateşböceği Yolu: 3 Şubat

1- Ateşböceği Yolu: 3 Şubat

Kristin Hannah’nın aynı isimli kitabından uyarlanan ve oyuncu kadrosunda Katherine Heigl, Sarah Chalke, Ben Lawson gibi isimlerin yer aldığı Ateşböceği Yolu, iki sıkı dost olan Tully ve Kate’in başından geçenleri konu alıyor.

2- Malcolm ve Marie: 5 Şubat

2- Malcolm ve Marie: 5 Şubat

Geçen yıl Christopher Nolan’ın Tenet filmiyle isminden söz ettiren John David Washington ve Zendaya’nın başrollerinde yer aldığı film bir yönetmenin ve sevgilisinin birbirleriyle olan gerilimli ve romantik hesaplaşmasını anlatıyor.

3- Space Sweepers: 5 Şubat

3- Space Sweepers: 5 Şubat

Güney Kore yapımı bir bilim kurgu filmi olan Space Sweepers 2092’de uzay çöplerinin ve imkansız görünen hayallerinin peşinden giden sıra dışı bir ekibin maceralarına odaklanıyor. 

4- Suç Mahalli Cecil Hotel: 10 Şubat

4- Suç Mahalli Cecil Hotel: 10 Şubat

Joe Berlinger’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin ilk sezonunda izleyiciler Elisa Lam’in kaybolmasının ardından Cecil Hotel’in kötü şöhretinin daha da arttığına tanıklık edecek. 

5- Dünyadan Haberler: 10 Şubat

5- Dünyadan Haberler: 10 Şubat

Ünlü Hollywood yıldızı Tom Hanks’in ve Helena Zengel’in başrollerinde yer aldığı film, Amerikan İç Savaşı gazisi bir adamın yetim bir kız çocuğuna yeni bir yuva bulmak için çıktığı tehlikeli yolculuğu konu alıyor.

6- Sevdiğim Tüm Erkeklere: Şimdi ve Sonsuza Dek: 12 Şubat

6- Sevdiğim Tüm Erkeklere: Şimdi ve Sonsuza Dek: 12 Şubat

Lara Jean ve Peter’ın başından geçenleri anlatacak gençlik filmi eski bir aşk mektubunun yeni bir aşka evrilmesini konu alıyor.

7- The Crew: 15 Şubat

7- The Crew: 15 Şubat

Bir NASCAR garajının ekip şefinin teknolojiye bağımlı Y kuşağından gençlerle anlaşmazlığa düşmesini konu alacak komedi dizisinin ilk sezonu şubatta izleyicilerinin karşısına çıkacak.

8- Tribes of Europa: 19 Şubat

8- Tribes of Europa: 19 Şubat

Henriette Confurius, Emilio Sakraya, David Ali Rashed gibi isimlerin yer aldığı dizi 2074’te küresel bir felaketin ardından egemenlik için birbiriyle savaşan pek çok mikro devlete bölünen Avrupa’nın kaderini belirleyecek üç kardeşin hikayesini anlatıyor.

9- I Care A Lot: 19 Şubat

9- I Care A Lot: 19 Şubat

Oyuncu kadrosunda Rosamund Pike, Peter Dinklage gibi isimlerin yer aldığı kara mizah filmi müvekkillerini kandıran ancak daha sonra şaşırtıcı biçimde yanıldığını fark eden Marla Grayson’ın başından geçenleri konu alıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Su altında nefesini 7 dakika tutmayı öğrendi: Dünya starlarının rolleri gereği uzmanlaştığı 10 alan