'Ücretler yarı yarıya düşüyor' iddiasına Netflix'ten açıklama geldi

Kullanıcılara internet üzerinden hizmet veren medya sağlayıcısı Netflix'in bazı ülkelerde, üyelik ücretini yarı yarıya azaltmayı planladığı haberleri basında yer almıştı. Netflix'ten konuyla ilgili açıklama geldi

Son Güncelleme:
A A
'Ücretler yarı yarıya düşüyor' iddiasına Netflix'ten açıklama geldi

Netflix'in sadece mobil cihazlardan içeriğe ulaşım sağlayan bir üyelik sistemi ile fiyatlarını yarı yarıya düşüreceği haberleri basında yer almıştı. Şu an için sadece Malezya'da kullanılan sistemin, test aşamasından başarı ile çıkılırsa dünya genelinde kullanılacağı iddia edilmişti..    

Netflix'ten konuyla ilgili yalanlama geldi. İşte Netflix'in o açıklaması:

"Dünya genelindeki tüm kullanıcılarımızın Netflix’i daha eğlenceli ve daha erişilebilir bulması için yeni özellik ve uygulamaları test etmeye devam ediyoruz. Şu anda bazı ülkelerde, sadece mobil cihazlardan izlenebilen bir ödeme planını test etmeye başladık. Genelde bu tür testleri yeni fikirleri denemek için uyguluyoruz ve testlerin gerçekleştirilme süreleri değişkenlik gösteriyor. Bu test herkese açık değil, ayrıca test içinde sunulan spesifik özellikleri daha sonra kullanıma açmama ihtimalimiz de mevcut."

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 21 yaşındaki genç kızın yüklediği bu videolar ona servet kazandırıyor!