Neymar'ın başı annesinin genç sevgilisiyle ve aktivistlerle dertte

Neymar zor günler geçiriyor. Başında iki ciddi dert bulunan Brezilyalı yıldız annesine mi yansın, aktivistlerin hedefi olduğuna mı endişe etsin, kararsız. İşte Neymar'ın yaşadıkları.

10 Haziran 2020, Çarşamba 15:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Neymar'ın annesi Nadine Gonçalves ile kendinden yaşça küçük sevgilisi Tiago Ramos, geçtiğimiz günlerde şiddetli bir tartışma yaşadı0. Tartışmanın ardından cama yumruk atan ve ciddi şekilde yaralanan Tiago Ramos hastanelik oldu. Koluna 12 dikiş atılan ve bir gün hastanede kalan Ramos, daha sonra taburcu oldu.


Brezilya polisi ise yaşanan olayla soruşturma başlatmış, karakola giderek ifade veren çift ise olayı bir ev kazası olarak nitelendirmişti. Yaşanan bu olay sonrası Neymar'ın Twitch'teki arkadaş grubunda paylaştığı bir ses kaydı ortalığı karıştırdı. Neymar'ın başı da tam olarak bu ses kaydı nedeniyle dertte.

Annesinin genç sevgilisiyle yaşadığı sorunlu ilişkiye kafa yorarken, Neymar'ın başı şimdi de o ses kaydında kullandığı bir kelimeyle dertte.

Neymar, ses kaydında annesinin sevgilisine ithafen, "Annemin erkek arkadaşı olacak o küçük ib**" diyor. Bir başka arkadaşı ise "Onu öldürmemelisin ama zarar ver" cümlesini kullanıyor.

Ses kaydını dinleyen aktivist Agriino Magalhes ise Neymar'ı 'homofobik söylem ve şiddet unsuru' gerekçesiyle savcılığa verdi.

Agripino Magalhaes, Neymar'ın sözlerinin bütün eşcinselleri küçük düşürdüğünü hatta bir nefret suçu olduğunu savundu. Savcılık Neymar'ın davasını inceleyeceğini duyurdu. Neymar ve ses kaydındaki arkadaşları ise henüz sessizliklerini koruyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Colin Kazım: Polisler 2008'de beni de George Floyd gibi yere yatırdılar