Nice'ten Beşiktaş'a Ersin Destanoğlu ricası

Beşiktaş'ın genç kalecisi Ersin Destanoğlu bir süredir Nice'in takibinde. Fransız kulübü, Ersin için oldukça ısrarcı ve transferi bitirmeye yönelik birçok hamle yaptı. Nice Ersin Destanoğlu için son bir hamle yaptı.

20 Haziran 2021, Pazar 11:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Nice'in Ersin Destanoğlu sevdası dillere destan bir hâl aldı. Beşiktaş'a ilk teklifini 5 milyon euro olarak ileten Nice, kesin bir dille reddedilmişti. Beşiktaş'ın beklentisinin 10 milyon euro olduğu öğrenilmiş ve pazarlıklar bir süre tıkanmıştı.

Nice bir süre sonra teklifini 7 milyon euro çıkardı. Beşiktaş, bu kez pazarlık masasına oturdu ancak 10 milyon euro'dan inmedi. Aradaki farkın bonuslarla kapanabileceği konusunda görüşüldü.

Nice, Ersin için Beşiktaş'a son teklifini 10 milyon euro olarak iletti. 7 milyon euro bonservis, 3 milyon euro ise Nice'in önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'ne kalma bonusu olarak önerildi. Nice, ligi ilk 4'te bitirip Devler Ligi'ne kalırsa Beşiktaş'a 3 milyon euro daha ödeyecek.

Ayrıca Nice yöneticileri, Beşiktaş yönetiminden ve Ersin'in menajerinden bir ricada bulundu. Genç kalecinin peşinde birçok kulüp olduğunu bilen Nice, "Biz görüşmelerimizi tamamlamadan başka kulüple anlaşmayın" isteğinde bulundu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şanlıurfa'dan röveşata yüzünden kovulmuş!