Nickayla Rivera ölen ablası Naya Rivera'nın eski eşinin evine taşındı

Geçtiğimiz temmuz ayında küçük oğlu ile birlikte gittiği gölde boğularak yaşamını yitiren 'Glee' dizisinin oyuncusu Naya Rivera, cephesinde ilginç bir gelişme yaşandı. Rivera'nın kız kardeşi Nickayla, ablasının eski eşinin evine taşındı.

30 Eylül 2020, Çarşamba 10:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

California'daki Piru Gölü'ne dört yaşındaki oğlu Josey ile birlikte yüzmeye giden ve günler sonra cansız bedeni bulunan Glee dizisinin yıldızlarından Naya Rivera'nın 25 yaşındaki kardeşi Nickayla Rivera ile eski eşi ve oğlunun babası Ryan Dorsey aydı evde yaşamaya başladı.

Nickayla Rivera ile Ryan Dorsey, bu ay içinde sık sık California'da görüldü. Nickayla Revera ve Ryan Dorsey, kimi zaman Josey ile parkta oynarken kimi zaman da alışveriş yaparken görüntülendi.

Bu durum da farklı söylentilere yol açtı. İşte tüm bu söylentilere Nickayla Rivera sosyal medya üzerinden yanıt verdi.


Nickayla Rivera, yeğeni Josey ile ilgilenmek ve onun bakımını üstlenmek için ablası Naya Rivera'nın eski eşinin yanına taşındığını belirtti.


Rivera yaptığı paylaşımda, beş yaşındaki yeğeni Josey'i desteklemek için böyle bir karar aldığını ifade etti. 25 yaşındaki Nickayla Rivera, bu durumun dışarıdan nasıl göründüğünü de umursamadığını çünkü kimsenin katlandıkları acıyı göremediğini belirtti.

'Umarım siz hepiniz aynısını yaparsınız'

'Umarım siz hepiniz aynısını yaparsınız'

Naya Rivera'nın kardeşi Nickayla Rivera, öğrendiği en önemli şeyin de başkalarını yargılamak değil merhamet göstermek olduğunu belirtti. Rivera, "Umarım siz hepiniz aynısını yaparsınız" dileğinde de bulundu.

Naya ile Nickayla Rivera, birbiriyle çok iyi geçinen iki kız kardeşdi. Nickayla da modellik yapıyor.

Glee'deki dizisinde canlandırdığı Santana Lopez karakteri tanınan 33 yaşındaki oyuncu Naya Rivera, oğlu Josey Hollis Dorsey ile birlikte yüzmeye gittiği California'daki Piru Gölü'nde boğularak hayatını kaybetmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emekli 'James Bond' Pierce Brosnan evini satışa çıkarıyor