Nicolò Beretta tarafından hazırlanan kapsül koleksiyon

KIKO Milano’nun 20. Yılına özel hazırlanan kapsül koleksiyon, KIKO Milano ve Giannico'nun imzasını taşıyor

28 Eylül 2017, Perşembe 14:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Candy Split Kapsül Koleksiyonu, Vogue Talents tarafından seçilen yükselen tasarımcılar ile iş birliği içinde oluşturulan 7 kapsül koleksiyonunun altıncısı olarak KIKO Milano'nın 20 yılını kutluyor.

Genç tasarımcı ve ayakkabı markası Giannico'nun kurucusu Nicolò Beretta tarafından hazırlanan koleksiyonda karşı konulmaz tatlılardan ve şekerlemelerden esinleniliyor. Ürün tasarımları, hamur işleri, lezzetli marshmallow'lar ve şeker çubuklarındaki renkli sergilerden ilham alıyor.

Candy Split Kapsül Koleksiyonu, makyajı eğlenceli ve enerjik kılıyor. Tüm ürünlerin farklı efektleri var, hepsi keşfedilmeyi bekliyor. Koleksiyon, yaratıcılığı teşvik eden tatlı bir pastel duygu dünyası sunuyor.

Tasarımcı, ürün ambalajı ile birlikte, koleksiyonun temasıyla tam olarak eşleşen pratik, kadınsı ve eğlenceli bir çanta tasarladı. KIKO’nun, sınırlı sayıda üretilen bu koleksiyonu 29 Eylül tarihi itibariyle mağazalarda yerini almaya hazırlanıyor.  

2 adet Candy Split ürünü satın alarak koleksiyonun özel bileklik ucuna da sahip olabilir, 20. yıla özel hazırlanan KIKO bileziğinizi zenginleştirebilirsiniz.

İşte KIKO'nun koleksiyonundaki yeni ürünlerin fotoğrafları...

Candy Split Highlighter: 44,95 TL Candy Split Eye & Brow Glossifier: 29,95 TL Candy Split Eyeshadow: 29,95 TL Candy Split Eye Pencil: 29,95 TL Candy Split Lip Mattifier: 29,95 TL Candy Split Lipstick: 29,95 TL

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alışveriş Radarı (3 Mayıs- 9 Mayıs 2021)