Nihat Doğan'dan Ece Erken'e gönderme

Evli ve iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşayan Ece Erken’e, Nihat Doğan’dan gönderme gecikmedi. Doğan, kavgalı olduğu Erken'e, "Rabbim! Ne kadar şükretsem az" dedi.

15 Mart 2020, Pazar 11:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sunucu Ece Erken, evli ve iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşadığı için günlerdir gündemden düşmedi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu, Instagram hesabında, evinin önünde duran arabaların dikiz aynalarını kıran bir kadının güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerini paylaştı.


Mahmutyazıcıoğlu, videonun altına yazdığı notla o kadının isim vermeden Ece Erken olduğunu ima etti.

Nihat Doğan, 'Söylemezsem Olmaz' programından ayrılmasının ardından, kavgalı olduğu Ece Erken’e göndermede bulundu.

'Havale et sabret, kenara çekil ve seyret'

'Havale et sabret, kenara çekil ve seyret'

"Ya Rabbim! Benim hakkımı kimsede bırakmadığın için sana ne kadar şükretsem azdır" yazılı bir görsel paylaşan Nihat Doğan, "Havale et sabret, kenara çekil ve seyret. İyi ki mazlumun ahına cevap veren bir Allah var. İtibarıma kast eden kim varsa Yüce Rabbim! itibarlarını yerle bir etti.. Allah'a havale et sabret, kenara çekil ve seyret. İyi ki mazlumun ahına cevap veren bir Allah var" dedi.

2018 yılında reşit olmayan iki kız çocuğunu alıkoyduğu gerekçesiyle gözaltına alınan Nihat Doğan'ın Söylemezsem Olmaz programındaki işine son verilmişti.

Erken ise birlikte program yaptığı Doğan'ın Instagram hesabından bir daha programa dönmeyeceğini söylemesiyle sinirlerine hakim olamayarak ağır sözler söylemişti. İkili yaşanan bu tartışmanın ardından hiç bir araya gelmedi.

Kerimcan Durmaz, "İnanın cinsiyetini bilmiyorum. Makyaj yapan bir erkek" diyen Ece Erken'e dava açtığını, Instagram hesabı üzerinden duyurmuştu. Şarkıcı Reynmen ise Benan Mahmutyazıcıoğlu’nun arabasının aynasını kırdığı iddia edilen Ece Erken ile dalga geçtiği videosunu yayınlamıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor'da avantaj oyununu ve dokunulmazlığı hangi takım kazandı? (Survivor 14 Mart 2020 ayrıntıları)