Nihat Özdemir: 2. Lig ve 3. Lig için yayın hakları anlaşması sağladık

TFF Başkanı, Ankara'da JW Marriott Hotel'de yapılan olağan genel kurulun hemen ardından konuştu. İbra edilen Özdemir yönetimi, bir de müjde verdi.

01 Eylül 2020, Salı 14:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
2. ve 3. Lig için yayın hakları alındı

2. ve 3. Lig için yayın hakları alındı

Bir müjde vermek istiyorum. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'in marka değerini yükseltmek, izlenmesini canlı olarak sağlamak en büyük hedefimizdi. Bu hedefimiz nihayet gerçek oluyor. Misli.com ile 2. Lig ile 3. Lig'in isim ve yayın hakları için anlaşma sağladık. Önümüzdeki günlerde imzayı atacağız. Böylece alt liglerimizdeki kulüplerimize önemli bir gelir kaynağı sağlamış olacağız.

"Yöneticilerin açıklamaları bizi kırıyor ama..."

"Yöneticilerin açıklamaları bizi kırıyor ama..."

Aile içinde zaman zaman farklı görüşler, anlaşmazlıklar olabilir. Önemli olan karşılıklı iyi niyet ile ortak sorunlarımızı konuşabilmek, empati yapabilmek ve ailemize zarar vermeden, Türk futbolunun iyiliği ve gelişimi için çözüm bulabilmek.

"Kavga, gürültü dönemleri bitti"

"Kavga, gürültü dönemleri bitti"

Yıllar önce, Türk futbolu mahkeme kapılarında bekletilir, kongrelerde kavga, gürültü, kıyamet kopardı. Artık o dönemler geride kaldı. O günleri yeniden yaşama niyetiyle hareket eden veya etmeye hazırlananlar ne kendilerine ne de futbola fayda sağlarlar. Futbolumuza sadece zarar verirler. Bizim vakit kaybetmeye tahammülümüz yok.

"Avrupa ile rekabet etmek istiyoruz"

"Avrupa ile rekabet etmek istiyoruz"

1 Haziran 2019 tarihinden bu yana, hem sorunlara çözüm bulmaya çalıştık hem de projelerimizin bir bölümünü hayata geçirdik. Daha yapacak da çok işimiz var. Bizim tek gayemiz, Avrupa ile rekabet eden, ekonomisi güçlü, uluslararası platformlarda marka değeri yüksek, kaliteli ve izlemesi keyifli liglere sahip olmak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İrfan Can Kahveci Sevilla'dan teklif aldı