Nikah memuru, şaka olsun diye 'Hayır' diyen damadı böyle 'cezalandırdı'

Aydın’ın Karacasu ilçesinde şaka yapmak için nikah memurunun sorusuna 'Hayır' yanıtı veren damat hayatının şokunu yaşadı. Nikah memuru Erdinç Büyükgümüş’ün nikahı iptal etmesi üzerine çift tekrar evrak hazırlayıp nikah müracaatı yaptı ve düğüne saatler kala evlenebildi. 90 dakika boyunca şaka yaptığını anlatmaya çalışan damat sonunda muradına erdi ama bir daha şaka yapmaya tövbe etti.

18 Eylül 2019, Çarşamba 17:56 Son Güncelleme:
A A
Nikah memuru, şaka olsun diye 'Hayır' diyen damadı böyle 'cezalandırdı'

Nişanlısı Medine Doğan ile nikahlanmak için düğün öncesi randevu alan damat Hüseyin Karakaya, nikah merasimi için masaya oturdu. Nikah memuru Erdinç Büyükgümüş’ün “Hiçbir baskı altında kalmadan evlenmeyi kabul ediyor musunuz?" diye sorusuna gelin ‘Evet’ cevabını verdikten sonra damat şaka yapmak için ‘Hayır’ yanıtını verince nikah memuru nikah işlemini iptal etti.

'NİKAHI KIYAMAM' DEDİ

Şaka yapmak isterken bir anda hayatının şokunu yaşayan damat Hüseyin Karakaya, amacının şaka yapmak olduğunu belirtse de nikah memuru ‘sakatlandığı’ gerekçesi ile nikahı kıyamayacağını belirtti.

GELİN VE DAMAT YENİDEN EVRAK HAZIRLAYIP MÜRACAAT ETTİ

Damadın dakikalarca dil dökmesinin ardından, gelin ve damat bu gece yapılacak düğünlerine nikahı yetiştirmek için yeniden evrak hazırlayıp müracaat etmesi gerektiği belirtildi.

Gelin ve damat çevresindekilerin de yardımı ile hastaneye gidip yeniden evrak hazırlayıp nikah müracaatında bulundu. Damat Hüseyin Karakaya, yaptığı şaka yüzünden hayatının şokunu yaşarken, düğününe saatler kala evlenebildi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...