Nil Karaibrahimgil kardeşini paylaştı

Nil Karaibrahimgil, "Yol üstünde bir ara birbirimizi kaybettik, geçen doğum günümde yine elimi yakaladı" notunu düşerek kız kardeşi olarak gördüğü yakın arkadaşı Işıl Mete ile olan fotoğrafını paylaştı.

02 Aralık 2021, Perşembe 13:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımıyla takipçilerine adeta zamanda yolculuk yaptırdı. Karaibrahimgil, kendisi gibi ünlü olan ve oyunculuk yapan kız kardeşi gibi gördüğü Işıl Mete ile çocukluk fotoğrafını yayınladı.


Nil Karaibrahimgil, gönderisine, "Yol üstünde bir ara birbirimizi kaybettik, geçen doğum günümde yine elimi yakaladı. Kızıldı yine, güzellikti, çocukluktu, gençlikti, saflıktı ve hayallerdi... Belki de bir yerlerde biz hala devam ediyoruz benim odamda konuşmaya" notunu düştü.


KAYITSIZ KALAMADI

KAYITSIZ KALAMADI

Aynı kareyi sosyal medya hesabından yayınlayan Işıl Mete de Karaibrahimgil'in paylaşımına "Hiç bitmez ki!" sözleriyle karşılık verdi.

Nil Karaibrahimgil'in aksine kariyerine oyuncu olarak devam eden Işıl Mete, 'Hile' ve 'Gölgedekiler' isimli dizilerin yanı sıra birçok reklam filminde oynadı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk çifti bebeklerinin ismini belirledi