Nilgün Bodur: En tok anımda iki lahmacun yerim

Nilgün Bodur: En tok anımda iki lahmacun yerim

Emre Saygı'nın hazırlayıp sunduğu, Türkiye’nin ilk interaktif talk show programı 'Hadi Be'ye, 'Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim' adlı kitabı ile adından söz ettiren yazar Nilgün Bodur konuk oldu

12 Ocak 2019, Cumartesi 08:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Nilgün Bodur, hem 'Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim' kitabı hem de bilinmeyen yönlerini anlattı.

Çocukluk döneminden bahseden Nilgün Bodur, "Mutlu bir çocuktum ve çok çalışkandım. 3-4 yaşında okuma yazma öğrenmişim. O zamanlar böyle kreş yok bir şey yok ablam ilkokul 1'e gidiyor diye ben de onunla öğrenmişim. Hep okurdum, okumayı çok severdim. 4 yaşımdan itibaren kitap okumaya başladım. Annem 'Vazo gibi çocuktun. Seni bir yere koyuyordum orada kalıyordun' derdi" ifadelerini kullandı.

'TEK HAYALİM SADECE YEMEK'

Yemek yemeye olan düşkünlüğünden bahseden yazar, "Yemek için ölürüm, yemek için yaşıyorum. En tok anımda iki lahmacun yerim. Benim tek hayalim sadece yemek. Tek başına olmanın hep artı yanı ne biliyor musunuz? Sumaklı soğanlı lahmacun sarabiliyorsun, ciğer yiyebiliyorsun" dedi.

Ayakkabıya olan düşkünlüğünü anlatan Bodur, "Ayakkabıya olan düşkünlüğüm vardı. Instagram’a ilk başlayışım ayakkabıydı. Zamanla hepsini sattım ve elde ettiğim geliri sokak hayvanları için verdim. Ayakkabıyı bulamazsam ya istetirim ya da bir numara büyük alıp içine kalıp koyarım. Yeter ki giyeyim onu" şeklinde konuştu.

"Popüler olduktan sonra kendinde değişen bir huy gördün mü?" sorusuna Nilgün Bodur, "Kitap yazdın değiştin diyorlar. Hayır ben kitap yazdım hiç değişmedim, benim hayatım değişti çünkü kitap yazdım. Bende değişim olmadı, senelerdir böyleyim. Beni 20 senedir tanıyan insanlara sorsanız bunu söylerler" ifadelerini kullandı. 


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER En akılda kalan Oscar görünümleri