Nilipek. Volkswagen Arena’da Yerli Yerinde’de

Nilipek. Volkswagen Arena’da Yerli Yerinde’de

Sakin vokali ve melodik aksanıyla Nilipek., 2 Aralık Cumartesi akşamı yerli sahneyi bir araya getiren Volkswagen Arena’da Yerli Yerinde’de sahneye çıkıyor.

29 Kasım 2017, Çarşamba 10:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yeni albümü “Döngü”nün lansmanını 28 Kasım’da Babylon’da yapacak Nilipek., yeni şarkılarıyla Volkswagen Arena’nın gerçek üstü atmosferinde müzikseverlerle bir araya geliyor.
Müzikseverlere akustik pop'tan alternatif rock'a geniş bir yelpazede seslenen Nilipek., internette yayınlanan kayıtlarıyla kendine has bir dinleyici kitlesi oluşturdu. Festival ve akustik konserlerindeki performanslarıyla göz dolduran sanatçı, Volkswagen Arena’da sevenleriyle buluşuyor.

Yüksek sesli (amplified) canlı performans altyapısı ve izleyiciyi içine alan mimarisiyle dünyanın sayılı konser salonlarından biri olarak kabul edilen Volkswagen Arena, Yerli Yerinde konser serisinin ikinci etkinliğinde, aynı akşam Büyük Ev Ablukada, Gaye Su Akyol ve Can Kazaz’ı da ağırlıyor.Avantajlı Biletler için Mobilet

Avantajlı dönemde saha içi bilet fiyatı 55 TL olan Volkswagen Arena’da Yerli Yerinde’nin arkadaş paketi uygulaması Bi’ Sana Bi’ Bana ile saha içi biletler iki kişi için 100 TL.
Volkswagen Arena’da Yerli Yerinde serisinin avantajlı dönem etkinlik biletleri Mobilet iOS ve Android uygulamaları ile mobilet.com üzerinden satın alınabiliyor.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mona Lisa neden dünyanın en ünlü sanat eseri?